Liana Mogišaitė Manager.LT Akademija lektorė, verslo konsultantė

Manager.LT Akademija lektorė, verslo konsultantė Liana Mogišaitė.

Mokymo ir konsultavimo praktika užsiima nuo 2004 m. Paslaugų teikimo ir pardavimo patirtis nuo 1995 m. Žmogiškųjų išteklių valdymo, vadovavimo, verslo vystymo patirtis nuo 2001 m.

Yra gerai įvaldžiusi patyrimu grindžiamų užduočių rengimo ir įgyvendinimo techniką bei darbo su grupėmis įgūdžius. Mokymai orientuoti į interaktyvią diskusiją, praktinių situacijų analizę, išsamų informacijos pateikimą. Dalyviai teigiamai vertina už gebėjimą subtiliai ir betarpiškai bendrauti, sudominti, paprastai perteikti sudėtingą informaciją, tinkamai parenkamas praktines užduotis, padedančias įžvelgti tobulintinas savybes, teigiamą ir saugią atmosferą. Veda mokymus lietuvių ir rusų kalbomis.

Patirtis ne tik Europoje, bet ir Azijoje. Nuo 2010 metų bendradarbiauja su tarptautiniu verslo žurnalu „JŪRA MOPE SEA“. Šis bendradarbiavimas suteikė daug patirties dirbant Europoje ir Azijoje. Tai buvo viena įdomiausių tarptautinių patirčių, padėjusių įtvirtinti nuostatą: „Prie kiekvieno žmogaus galima rasti priėjimą, juk nesvarbu ką parduodi, svarbu – kaip parduodi“. Ši patirtis atskleidė, kad bendravimas raštu irgi yra menas ir kaip padaryti, kad klientas esantis kitame „laido“ gale, kitos tautybės, tinkamai suprastų norimą pasakyti mintį, pasiūlymą, situacijos sprendimą. Rašo straipsnius laiko valdymo tema,  kalbėjo daugelyje radijo laidų, laidoje „Labas rytas, Lietuva“,  skaitė pranešimą didžiausioje Baltijos šalyse (virš 9,200 dalyvių) motyvacijos konferencijoje „No Limits“.

Mokė, konsultavo įmones ir pavienius asmenis Lietuvoje bei Kazachstane:  Vilniaus Pergalė, TL NIKA Group, Susisiekimo paslaugos, Prime Leasing (CityBee), Visagino atominė elektrinė, Schindler, Agrokoncernas, Atea, Orlen Lietuva, Miečys, Ad Baltic, AB Lietuvos bankas, SODRA, LR Krašto apsaugos ministerija, Tarptautinis Vilniaus oro uostas, STATOIL Lietuva, Lukoil Baltija, Vilniaus pergalė, DHL Lietuva, SBA grupės Verslo lyderių centras, Kauno baldai, LR Valstybės kontrolė, LR Valstybinė mokesčių inspekcija, Valstybinė saugomų teritorijų tarnyba, LR Seimo teisės komitetas, SEB banko Iždo departamentas, Užsienio reikalų ministerija ir kt.

akademija@manager.lt
+370 615 31080.

Susiekite su mumis


    Formoje pateiktus duomenis apie Jus tvarkysime vadovaudamiesi asmens duomenų tvarkymo Privatumo politika.