Neuroedukacija – tai viena iš neuromokslų sričių, ieškanti atsakymų, kaip ir kokiais metodais galima padėti žmogui keisti požiūrį, mąstymą bei elgseną. Neuroedukacija remiasi neurobiologo Giacomo Rizzolatti teorija apie veidrodinius neuronus ir naujausiais tyrimais apie tai, kad žmogaus psichika yra labili bei paslanki ir, pasitelkus specialius metodus, galima išugdyti naujas smegenų neuronų asociacijas, naujus sąlyginius refleksus, suaktyvinti vidinį savireguliacijos mechanizmą, kuris yra atsakingas už žmogaus fizinę, emocinę ir dvasinę sveikatą.

Organizacijos sėkmės simbolio tapymas - Manager.LT Akademija

Lai jūsų svarbiausios komandos motyvacija būna ilgalaikė ir išskirtinė!

Kas kuria įmonės sėkmę ? Be abejonės – darbuotojai. Pozityvus nusiteikimas ir tikėjimas vienu tikslu, žiūrėjimas viena kryptimi. Siūlau motyvacinį renginį, kurio metu darbuotojų susitelkimas ir pasitenkinimas savo įmone ženkliai pakils. Jūs turėsite ilgalaikę išliekamąją vertę – darbuotojų savo rankomis sukurtą ĮMONĖS SĖKMĖS SIMBOLĮ, kuris ilgus metus galės puošti Jūsų įmonę.

Darbuotojai nutapys sėkmės simbolį ant Jūsų pasirinktos drobės. Bet prieš tai, kad paveikslas spinduliuotų sėkmę ir palaikymą, susipažinsime su spalvų reikšmėmis ir jų peteikiamomis emocijomis, atliksime neigiamų emocijų išveikimo pratimus, kiekvienas sukurs ir išsakys žinutę, ko linki savo įmonei, o po vienas po kito pieš akriliniais dažais didelėje drobėje, įamžindami gerus palinkėjimus, tikėjimą sėkme, viltį, ryžtą bei vidinę įmonės stiprybę.

Rekomenduojama vieta – didelė salė sodyboje ar viešbutyje.

Mokymų programos „Organizacijos sėkmės simbolio tapymas” autorė ir mokymus veda

Jolanta Vaserienė - Manager.LT Akademija lektorė, verslo konsultantė

Jolanta VaserienėManager.LT Akademija lektorė, verslo konsultantė, ugdančio vadovavimo, emocinio bei socialinio intelekto ekspertė, neuroedukatorė-neuropraktikė. Ilgametė patirtis tarptautinėse įmonėse: „Comerciall Union“, „Bitė LT AB“, „AIG LIFE“, „TEO LT AB“, „PZU LT AB“.

Daugiau informacijos ir registracija:

Renginio trukmė – 6 val.
Dalyvių kiekis – iki 20

Vilniuje – +370 5 2102326;
Klaipėdoje – +370 46 410300;
Mob. – +370 615 31080.
El. paštu – akademija@manager.lt

Atsakymai į dažnai užduodamus klausimus DUK

  1. Mokymai „Organizacijos sėkmės simbolio tapymas” yra skirti organizacijų kolektyvams, siekiantiems sutelktumo, efektyvios tarpusavio komunikacijos, kokybiško bendradarbiavimo, norintiems stiprinti narių grupinę ir asmeninę atsakomybę.
  2. Atviri mokymai, kursai ir seminarai vyksta Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose ir Panevėžyje.
  3. Vidiniai (uždari) mokymai, kursai ir seminarai vedami visoje Lietuvoje, pagal įmonės pageidavimą. Tokie mokymai pritaikomi (adaptuojami) konkrečios organizacijos veiklos specifikai. Vidinių mokymų vedimo laikas, vieta ir kaina derinama su kiekviena organizacija atskirai.
  4. Mokymai pritaikyti ir valstybės tarnautojams

VISI MANAGER.LT AKADEMIJA RENGIAMI MOKYMAI