Mokymai „Efektyvi personalo atranka“ skirti įmonių vadovams, skyrių vadovams, personalo specialistams, asmenims, kurie siekia išmokti efektyviai vykdyti darbuotojų atranką arba nori patobulinti savo įgūdžius.

Efektyvi personalo atranka - mokymai kursai

Mokymų „Efektyvi personalo atranka“ tikslai:

Mokymų metodika:

Nauda įmonei:

Turinys:

• Atrankos proceso samprata:
Kaip galima suprasti atranką?
Kokie yra atrankos proceso etapai?
Kokia atranka yra sėkminga?
• Atrankos kriterijų suformulavimas:
Kas tai yra darbo analizė?
Kokie yra darbo analizės metodai?
Kaip aprašyti darbą?
• Atrankos metodai:
Kaip vykdyti personalo paiešką?
Kokie yra personalo atrankos metodai ir kada juos taikyti?
Praktinės dirbtuvės: interviu pravedimo technika

Mokymų programos „Efektyvi personalo atranka“ autorius ir mokymus veda:

Antanas Kairys, Manager.LT Akademija lektorius, verslo konsultantas

Antanas Kairys – Manager.LT Vilniaus regiono vadovas, organizacijų psichologas – lektorius. Socialinių mokslų (psichologijos) daktaras. Dalyvauja personalo atrankos ir vertinimo bei organizacijų tyrimo projektuose, konsultuoja tiek fizinius asmenis, tiek verslo klientus. Pastaruoju metu dirbo ties moksliniu tyrimu, kuris skirtas asmenybės vertinimo metodikų adaptavimu Lietuvai. Veda mokymus efektyvios darbuotojų atrankos, darbuotojų motyvavimo ir kūrybiškumo skatinimo, karjeros planavimo, konfliktinių situacijų valdymo, laiko valdymo temomis. Lektorius dėsto Vilniaus ir Klaipėdos universitetuose socialinę psichologiją. Paskelbęs virš 30 mokslinių publikacijų įvairiomis psichologijos srities temomis Lietuvos ir tarptautiniuose leidiniuose, skaitęs per 30 pranešimų tarptautinėse ir Lietuvos konferencijose. Kaip ekspertas kviečiamas pasisakyti TV ir radijo laidose. Lektorius, remiantis jo vedamų mokymų / seminarų ir konferencijų dalyvių atsiliepimais, yra vertinamas už konkretumą ir lakoniškumą, aiškų dėstomos medžiagos pateikimą ir profesionaliai organizuojamas praktines užduotis. Lektoriaus kiti asmeniniai interesai: fotografija, poezija, kelionės, literatūra.

Daugiau informacijos ir išankstinė registracija:

Mokymo trukmė: 1 diena (6 akad. val.)
Atvirų mokymų dalyvių skaičius: iki 12 asmenų dalyvių grupė.
Atvirų mokymų kaina: 149 EUR vienam dalyviui (formuojama iki 8 asmenų grupė).
Į kainą įskaičiuota pietūs dalyviams ir kavos pertraukėlė.
Dalyviams suteikiama reikalingos mokymosi priemonės, pažymėjimai.

Vilniuje – +370 5 2102326;
Klaipėdoje – +370 46 410300;
Mob. – +370 615 31080.
El. paštu – akademija@manager.lt

Atsakymai į dažnai užduodamus klausimus DUK

  1. Mokymai „Efektyvi personalo atranka“ skirti įmonių vadovams, skyrių vadovams, personalo specialistams, asmenims, kurie siekia išmokti efektyviai vykdyti darbuotojų atranką arba nori patobulinti savo įgūdžius.
  2. Atviri personalo atrankos specialistų mokymai, kursai ir seminarai vyksta Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose ir Panevėžyje.
  3. Vidiniai darbuotojų atrankos specialistų mokymai, kursai ir seminarai vedami visoje Lietuvoje, pagal įmonės pageidavimą. Tokie mokymai pritaikomi (adaptuojami) konkrečios organizacijos veiklos specifikai. Vidinių mokymų vedimo laikas, vieta ir kaina derinama su kiekviena organizacija atskirai.
  4. Mokymai „Efektyvi personalo atranka“ gali būti vedami nuotoliniu būdu.
  5. Mokymai pritaikyti ir valstybės tarnautojams