Manager.LT Akademija logotipas

2009 vasario 23

Ateik ir pamatyk, kaip tavo kolegos kovoja dėl darbo įmonėje “CITCO”!

VU Karjeros Dienos (VU KD) – tai ne vien Karjeros mugė, kurios metu įmonės Jungiamuosiuose Rūmuose Saulėtekyje pasistato savo stendus. Praėjusiais metais VU KD organizatoriai sugalvojo studentams parodyti, kaip vyksta darbo pokalbis, surengė seminarų ciklą, pritraukusį daugybę studentų.

Praėjusiais metais drauge su Manager.LT buvo nufilmuotas simuliacinis darbo pokalbis. Sumontuotas įrašas buvo rodomas ir personalo atrankos specialistų komentuojamas fakultetuose. Studentai buvo supažindinti su interviuojamų studentų klaidomis, blogais ir gerais atsakymais. Šiais metais tai vyks GYVAI. VU studentai turės proga net tik gyvai pamatyti, kaip vyksta darbo pokalbis, bet ir patys išbandyti savo jėgas!

3 studentai, atrinkti pagal CV ir motyvacinius laiškus, dalyvaus darbo pokalbiuose prieš auditoriją. Geriausias iš jų pretenduos į darbo poziciją įmonėjė “CITCO” arba į verslo pietus su “CITCO” direktoriumi.

Siūlomos pozicijos:

Darbo pokalbius ves ir komentuos Manager.LT Vilniaus regiono vadovas, psichologas Antanas Kairys. Bus komentuojamos studentų klaidos, dažniausiai užduodami klausimai ir atsakymai, kurių darbdaviai tikisi.

Tai neeilinė proga pasiruošti būsimiems TAVO darbo pokalbiams!

Vieta: Vilnius, Saulėtekis, JR3 auditorija

Laikas: Vasario 23 d. 15:00 val.