Mokymai „Naujo gaminio įvedimas į gamyba” skirti asmenims, dalyvaujantiems naujo gaminio įvedimo į gamybą įmonės procese, pradedant nuo gaminio idėjos pateikimo ir baigiant gaminio patvirtinimu serijinei gamybai.

Naujo gaminio įvedimas į gamyba - mokymai vadovams kursai

Mokymų „Naujo gaminio įvedimas į gamyba” tikslas:

Supažindinti dalyvius, į ką reikia atsižvelgti, kad naujo gaminio įvedimo proceso rezultatais patenkintas liktų ir gamintojas, ir vartotojas.

Mokymų metodika:

Mokymų turinys:

Nauda įmonei:

Mokymų programos „Naujo gaminio įvedimas į gamyba” autorius ir mokymus veda:

Ričardas Matulionis - Manager.LT Akademija lektorius, verslo konsultantas

Manager.LT Akademija lektorius – verslo konsultantas Ričardas Matulionis, turintis 18 metų darbo patirtį gamyboje bei vadovavimo patirtį stambiose kompanijose. Jo patirties gamybinių procesų valdyme, kuri apima tiek darbo organizavimą, tiek naujų gaminių ir technologijų valdymą bei gamybinių padalinių darbo ir gaisrinės saugos, kokybės ir aplinkosaugos sistemų palaikymą ir pan., perteikimas bus vertingas kiekvienam vadovui. Mokymus taip pat veda darbo užmokesčio sistemų parinkimo ir įdiegimo bei projektų valdymo temomis, teikia ilgalaikes konsultacijas įmonėms, siekiančioms įdiegti bei įgyvendinti pokyčius gamyboje. Plačiau apie lektorių…

Daugiau informacijos ir registracija:

Mokymų trukmė: 8 ak. val.
Dėl mokymų kainos, laiko ir vietos teiraukitės arba užpildykite registracijos formą ir mes su jumis susisieksime.

Vilniuje – +370 5 2102326;
Klaipėdoje – +370 46 410300;
Mob. – +370 615 31080.
El. paštu – akademija@manager.lt

Atsakymai į dažnai užduodamus klausimus DUK

  1. Mokymai „Naujo gaminio įvedimas į gamyba” skirti asmenims, dalyvaujantiems naujo gaminio įvedimo į gamybą įmonės procese, pradedant nuo gaminio idėjos pateikimo ir baigiant gaminio patvirtinimu serijinei gamybai.
  2. Atviri gamybos specialistų ir gamybos vadovų mokymai, kursai ir seminarai vyksta Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose ir Panevėžyje.
  3. Vidiniai gamybos specialistų ir gamybos vadovų mokymai, kursai ir seminarai vedami visoje Lietuvoje, pagal įmonės pageidavimą. Tokie mokymai pritaikomi (adaptuojami) konkrečios organizacijos veiklos specifikai. Prieš mokymus, lektorius-konsultantas atlieka poreikių ir situacijos analizę įmonėje, o reikalui esant ir už jos ribų. Lektorius-konsultantas bendrauja su įmonės vadovais, darbuotojais kuriems bus vedami mokymai, o taip pat klientais, jei tai yra mokymų temos dalis.
  4. Vidinių mokymų vedimo laikas, vieta ir kaina derinama su kiekviena organizacija atskirai.
  5. Mokymai „Naujo gaminio įvedimas į gamyba” gali būti vedami nuotoliniu būdu.

Susiję mokymai, tyrimai ir straipsniai:

VISI MANAGER.LT AKADEMIJA RENGIAMI MOKYMAI