Vadovavimas komandai – pilnas įvairiausių iššūkių, ir dažnas vadovas savo kasdienybėje tikrai patiria stresą. Tačiau vadovavimas gali būti įdomus ir įkvepiantis procesas, labiau įtraukiantis ir auginantis tiek patį vadovą, tiek jo komandą. 
Norint vadovauti sėkmingai ir be streso, svarbu įgyti tam tikrų žinių ir įgūdžių, padėsiančių Jums veikti kryptingai ir profesionaliai.

Mokymai komandų vadovams - "Vadovavimas be streso"

Mokymo „Vadovavimas be streso” programos tikslas:

Mokymų „Vadovavimas be streso“ tikslas yra suteikti vadovams žinių ir įgūdžių, būtinų efektyviam komandos valdymui mažinant stresorių įtaką. Tuo pačiu lavinti emocinį intelektą,  tobulinti savo kaip vadovo komunikacijos įgūdžius, konfliktinių situacijų sprendimo įgūdžius, įgyti įžvalgų, kaip kelti darbuotojų motyvaciją bei gerinti darbo ir asmeninio gyvenimo balansą.

Mokymo turinys:

Mokymo metodika:

Paskaitos, diskusijos, praktiniai pavyzdžiai, praktinių situacijų užduotys ir analizė

Mokymo „Vadovavimas be streso” programos vadovė ir lektorė:

Ieva Sillipp - Manager.LT Akademija

Manager.LT Akademija lektorė Ieva Sillipp

Ekspertinės sritys: verslo valdymas ir plėtra, žmogiškųjų išteklių vadyba, lyderystės psichologija, komandos formavimas ir komandos vystymas, tarpkultūrinė komunikacija.
Veda mokymus viduriniosios ir aukščiausios grandies vadovams bei įvairių sričių specialistams, taip pat teikia koučingo, mentorystės paslaugas tiek Lietuvoje, tiek ir už jos ribų, padėdama vadovams ir jų komandoms augti, įgyti reikalingų žinių ir įgūdžių vidinės komunikacijos, lyderystės, klientų aptarnavimo, pardavimų, sveikos darbo aplinkos kūrimo bei kitose veiklos sferose.

Daugiau informacijos ir registracija:

Vilniuje – +370 5 2102326;
Klaipėdoje – +370 46 410300;
Mob. – +370 615 31080.
El. paštu – akademija@manager.lt

Atsakymai į dažnai užduodamus klausimus (DUK)

  1. Mokymai „Vadovavimas be streso” yra skirti tiek naujai paskirtiems vadovams, tiek patyrusiems vadovams siekiantiems efektyvaus, sąmoningo vadovavimo.
  2. Atviri mokymai ir kursai organizuojami Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose ir Panevėžyje.
  3. Vidiniai mokymai ir kursai vedami visoje Lietuvoje, pagal įmonės pageidavimą. Tokie mokymai pritaikomi (adaptuojami) konkrečios organizacijos veiklos specifikai. Prieš mokymus, lektorius-konsultantas atlieka poreikių ir situacijos analizę įmonėje, o reikalui esant ir už jos ribų. Lektorius-konsultantas bendrauja su įmonės vadovais, darbuotojais, kuriems bus vedami mokymai, o taip pat klientais, jei tai yra mokymų temos dalis.
  4. Vidinių mokymų vedimo laikas, vieta ir kaina derinama su kiekviena organizacija atskirai.
  5. „Vadovavimas be streso” mokymai gali būti vedami individualiai vienam ar keliems asmenims. Individualių mokymų laikas ir kaina derinami atskirai.
  6. Mokymai gali būti vedami nuotoliniu būdu.

Lyderystės ir vadovavimo mokymai, tyrimai ir straipsniai:


Vadovų kompetencijų vertinimas - ataskaita

Ko turi mokytis vadovas lengva identifikuoti 360 laipsnių grįžtamojo ryšio tyrimo pagalba


Emocinė inteligencija ir sėkmė - emocinis intelektas

Emocinė inteligencija ir sėkmė – emocinio intelekto lavinimo mokymai

Gebėdami suprasti bei valdyti savo ir kitų emocijas, patiriame mažiau streso darbe, efektyviau bendraujame ir bendradarbiaujame tiek su savo kolegomis, tiek su klientais, užtikriname gerą klimatą kolektyve, mažėja konfliktinių situacijų…


Gausos energijos komunikacija versle - Dvasinė inteligencija versle- Dvasinis intelektas versle

Mokymai: „Gausos energijos komunikacija versle” (Dvasinio intelekto lavinimas)

Gavau patvirtinimą, kad mano stiprioji pusė – LYDERYSTĖ - Manager.LT Lyderystės Akademija

Straipsnis: „Gavau patvirtinimą, kad mano stiprioji pusė – LYDERYSTĖ”

Šiuolaikiniam vadovui yra keliami aukšti ir nuolat kintantys reikalavimai išlaikyti profesionalumą, šiuolaikiškumą, lavinti sąmoningumą. Dažnas lyderio pozicijas užimantis žmogus nuolat turi gebėti inicijuoti, suvaldyti kylančius pokyčius ir stresines situacijas, efektyviai bendradarbiauti su didelėmis žmonių grupėmis.


VISI MANAGER.LT AKADEMIJA RENGIAMI MOKYMAI