Mokymai „Dalykinio bendravimo įgūdžių tobulinimas: 3 in 1“ skirti įvairių sričių bei profesijų atstovams, specialistams, vadybininkams, jų asistentams, administratoriams ir pan., kurie tiesiogiai bendrauja su klientais, verslo partneriais, kolegomis tiek gyvai, tiek telefonu ar el. laiškais, taip pat atsakingiems už profesionalaus bendravimo ir bendradarbiavimo palaikymą, sėkmingus ilgalaikius santykius, tinkamą savo organizacijos, jos produktų bei paslaugų reprezentavimą ir pan. Bendravimo įgūdžiai yra viena svarbiausiu šiuolaikinio pasaulio kompetencijų.

Dalykinio bendravimo įgūdžių tobulinimas - 3 in 1 - bendravimo įgūdžiai

Mokymų „Dalykinio bendravimo įgūdžių tobulinimas: 3 in 1“ programos tikslai:

Mokymų uždaviniai:

Mokymų metodika:

Mokymo programos vykdymo metu dėmesys skiriamas aktyviam dalyvių mokymuisi, taikant interaktyvias užduotis, praktinių atvejų analizes, organizuojant dalyvių darbą bendraujant ir bendradarbiaujant, diskutuojant mažose grupėse, skatinant dalyvių turimų žinių ir turimos praktikos refleksiją, skatinant dalyvių motyvaciją ir sąmoningumą.

Mokymų turinys ir įgyvendinimas:

Mokymų nauda dalyviams:

Mokymų programos “Dalykinio bendravimo įgūdžių tobulinimas: 3 in 1” autorė ir mokymus veda:

Giedrė Urmulevičiūtė Manager.LT Akademija lektorė, verslo konsultantė

Manager.LT Akademija lektorė, verslo konsultantė Giedrė Urmulevičiūtė. Patirtinio mokymo trenerė ir praktikė, sertifikuota koučerė. Konferencijų „Login”, „Pardavimų formulė” pranešėja. Specializacija: efektyvi komunikacija, profesionalus klientų aptarnavimas, bendravimas ir bendradarbiavimas, komandos formavimas, sudėtingų situacijų ir streso valdymas, laiko planavimas ir valdymas, koučingas. Daugiau apie lektorę…

Daugiau informacijos ir registracija:

Vilniuje – +370 5 2102326;
Klaipėdoje – +370 46 410300;
Mob. – +370 615 31080.
El. paštu – akademija@manager.lt

Atsakymai į dažnai užduodamus klausimus DUK

  1. Mokymai „Dalykinio bendravimo įgūdžių tobulinimas: 3 in 1“ yra skirti įvairių sričių specialistams, administratoriams, vadybininkams, kurie tiesiogiai bendrauja su klientais, verslo partneriais, kolegomis, el. laiškais, telefonu ar gyvai.
  2. Atviri bendravimo įgūdžių tobulinimo mokymai, kursai ir seminarai vyksta Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose ir Panevėžyje.
  3. Vidiniai (uždari) bendravimo įgūdžių tobulinimo mokymai, kursai ir seminarai vedami visoje Lietuvoje, pagal įmonės pageidavimą. Tokie mokymai pritaikomi (adaptuojami) konkrečios organizacijos veiklos specifikai. Vidinių mokymų vedimo laikas, vieta ir kaina derinama su kiekviena organizacija atskirai.
  4. Mokymai „Dalykinio bendravimo įgūdžių tobulinimas: 3 in 1“ gali būti vedami nuotoliniu būdu.
  5. Mokymai pritaikyti ir valstybės tarnautojams

Dalyvių atsiliepimai apie lektorės Giedrės Urmulevičiūtės vestus mokymus:


Susiję mokymai, tyrimai ir straipsniai:

Septynios sėkmingo pasisveikinimo taisykles Manager LT Akademija

Straipsnis: Septynios sėkmingo pasisveikinimo taisyklės

„Galite ištisas savaites planuoti verslo derybas, detaliai apgalvoti veiksmų planą, tačiau pakanka vienos klaidos spaudžiant ranką ar neatsargaus gesto su ką tik gauta vizitine kortele, kad susikurtas įvaizdis nueitų niekais“, – įspėja verslo konsultantė ir lektorė Giedrė Urmulevičiūtė. Rengiantis verslo susitikimui ji pataria visada prisiminti ir pagrindines protokolinio pasisveikinimo taisykles, kad sėkmės nenusineštų smulkmenos. Skaityti…