Yra patvirtinta, kad vadovai, žinantys savo pliusus ir minusus, sugebantys pažvelgti į save kritiškai ir valdantys emocijas, pasiekia žymiai geresnių rezultatų organizacijoje. Todėl vadovų kompetencijos yra tai į ką reikia skirti didžiausią dėmesį.
Vadovų kompetencijų vertinimo tikslas įvertinti vadovų efektyvumą ir sudaryti kryptingą kompetencijų ugdymo planą. Šios sistemos pagalba, vadovas gauna grįžtamąjį ryšį apie savo darbą iš savo pavaldinių, kolegų ir tiesioginio vadovo.

360 laipsnių grįžtamojo ryšio vadovų kompetencijų vertinimas

Kodėl svarbu vertinti vadovų kompetencijas

Tik individualus kiekvieno vadovo kompetencijų vertinimas gali padėti laiku nustatyti vadovavimo problemas, kurios mažina darbuotojų produktyvumą ir pasitenkinimą darbu, kenkia psichologinei atmosferai darbe, sukelia darbuotojų kaitą ir taip trikdo visos organizacijos veiklą.

„Vadovų lyderystės įgūdžių ugdymas – ilgas kelias, kuriame svarbu ne greitis, o tinkamai pasirinkta kryptis.“

Nauda organizacijai

360 grįžtamojo ryšio vadovavimo kompetencijų vertinimo procesas

Vadovo kompetencijas vertina - Manager.LT Akademija

Vertinamos vadovų kompetencijos ir įgūdžiai

Vadovų kompetencijų vertinimas -  ataskaita

Komunikacija

Lyderystė

Lankstumas

Santykiai

Užduočių įgyvendinimas

Produktyvumas

Kitų ugdymas

Asmeninis tobulėjimas

Vadovų kompetencijų vertinimams vadovauja:

Jolanata Mileškienė - Manager.LT Akademija vadovė

Jolanta Mileškienė. Žmogiškųjų išteklių, suaugusiųjų švietimo (Andragogikos) ir vadybos specialistė, mokymų trenerė, suaugusiųjų mokymo programų sudarytoja.
Ekspertinės sritys: suaugusiųjų švietimas, pokyčių valdymas, profesionalus pardavimas, efektyvus klientų aptarnavimas, konfliktinių situacijų valdymas, klientų aptarnavimo kokybės gerinimas, komandos formavimas ir stiprinimas, 360 laipsnių grįžtamojo ryšio vadovavimo kompetencijų vertinimas (sertifikuota specialistė).
Plačiau apie lektorę…

Daugiau informacijos:
telefonu +370-615-31080 arba
el. paštu akademija@manager.lt


Atsakymai į dažnai užduodamus klausimus DUK

  1. 360 laipsnių grįžtamojo ryšio vadovų kompetencijų vertinimas yra skirtas organizacijos siekiančioms aukščiausių vadybos standartų, norinčioms turėti aukščiausios kompetencijos vadovus-lyderius, bei siekti, kad vadovų kompetencijos būtų nuolat tobulinamos.
  2. Vadovų kompetencijų vertinimo tyrimas atliekamas visoje Lietuvoje.
  3. Aukštą tyrimo kokybę užtikrina sertifikuoti tyrimą atliekantys specialistai.

Su vadovų kompetencijų vertinimo tyrimu susiję straipsniai ir mokymai:

Vadovų kompetencijų vertinimas - ataskaita

Gamybinės įmonės vadovų kompetencijos vertinimo – atvejo analizė

Įmonė, kurioje buvo siekiama įvertinti vadovų kompetencijas, jų stipriąsias ir tobulintas sritis, ir pagal gautus rezultatus sudaryti individualius ugdymo planus vertintiems vadovams. Šiam tikslui pasiekti buvo pasirinkta 360 laipsnių grįžtamojo ryšio vadovavimo kompetencijų vertinimo sistema. Norint įvertinti vadovų elgesio pokyčius ir išlaikyti tęstinumą, po dviejų metų kompetencijų vertinimo tyrimas buvo pakartotas. Pakartotinis tyrimas taip pat leido įvertinti mokymų ir ugdymo programų efektyvumą.360 laipsnių grįžtamojo ryšio vadovų kompetencijų vertinimas

Straipsnis: „360 laipsnių tyrimas vadovams”

Dažnai sakome, kad iš šono tiek situacija, tiek žmogus matyti geriausiai. Taip lengviau įvertinti, pastebėti teigiamas ir neigiamas savybes, priimti sprendimus. Ar norėtumėte save pamatyti iš šono kitų akimis? Ar žinote, ką pavaldiniai mąsto apie jus, kaip vadovą? Sužinoti įmanoma – tereikia atlikti 360 laipsnių grįžtamojo ryšio tyrimą.


Vadovų strateginės kompetencijos - Manager.LT Akademija

Vadovo strateginės kompetencijos

Verslo pasaulis kinta labai sparčiai, todėl būtina orientuotis ne tik į šiandienos keliamus reikalavimus vadovo kompetencijai, bet ir numatyti, kokios kompetencijos lems sėkmę ateityje.