Būdami įmonės vadovu ir lyderiu, Jūs turite didesnius iššūkius, nei kiti žmonės, ir nuolat siekiate efektyvinti įmonės veiklą. Patyrus su karantinu susijusius iššūkius, įmonių vadovai privalėjo priimti daug įvairių sprendimų, ir jų nemažai dar laukia ateityje. Galbūt su šiais iššūkiais susiję ir iškelti Jūsų tikslai sau bei įmonei yra didesni nei kada nors buvo, tačiau reikalingiems sprendimams priimti laiko yra mažiau nei bet kada. Tik turint kompanijos viziją, žinant strategiją, suprantant skaičių kalbą, galite greitai sisteminti turimą verslo informaciją, galite sukurti veiklos kontrolės taškus, kurie padėtų jums greitai apjungti įvairius kompanijos kampus į vieną bendrą visumą, ir tai leistų priimti svarbius sprendimus jau dabar.

KPI rodikliai, finansai ir darbuotojų motyvaciją

„Apie finansus, verslą, KPI rodiklius ir darbuotojų motyvaciją“ mokymų tikslas – suteikti susistemintą informaciją apie įmonės finansus paprastai, įsigilinti į Jums reikšmingus veiklos rodiklius, ir kaip juos teisingai pasirinkti bei kontroliuoti, aptarti darbuotojų motyvacijos įtaką verslui ir veiklos rezultatams, tiek trumpalaikiame, tiek ilgalaikiame periode.

Jeigu Jūsų akį patraukė mokymų antraštė, galbūt jūs ieškote būdų, kaip efektyvinti verslą, suteikti jam didesnį pagreitį, kontroliuoti uždirbamą pelną arba galbūt norisi suprasti skaičių kalbą, kuri būti konkreti ir aiški bei pritaikoma praktikoje. O galbūt jums rūpi, kaip motyvuoti darbuotojus, kad jie turėtų norą kurti vertę toje darbo vietoje, kurioje jie dirba, ieškote būdų, kaip nustoti „gesinti gaisrus“ dėl iškilusių iššūkių ir nesusipratimų, siekiate aiškiai suprasti įmonės situaciją, sprendimų poveikį ir kryptį, tai šie mokymai kaip tik Jums!

Pagrindinės mokymo temos:

Mokymuose nagrinėjamos temos Jums leis geriau suprasti, kas yra svarbu finansų sistemoje ir jos modeliavime, kaip galima plėsti verslą pelningai, leis suprasti verslo rodiklius, kurie rodo, kas daro didžiausią įtaką verslui, kaip juos kontroliuoti, bei suprasti, kokie yra darbuotojų motyvacijos būdai trumpalaikiame ir ilgalaikiame periode. Žinojimas suteikia galimybę mobilizuotis ir suteikia įkvėpimą. Kai turite įkvėpimą iš savo vidaus, turite energijos tvarkytis su naujais iššūkiais ir netgi juos kurti! Jūs galite kompaniją pakylėti į sekantį lygį, sukuriant daugiau vertės kompanijai ir žmonėms!

„KPI rodikliai, finansai ir darbuotojų motyvaciją (Įmonių savininkams ir vadovams)” programos vadovė ir mokymus veda:

Gintautė Černiauskė - Manager.LT Akademija lektorė, verslo konsultantė

Manager.LT Akademija lektorė Gintautė Černiauskė

Finansų ir verslo srityje dirbanti daugiau nei 22 metus. Kasdien padedanti pradedantiems verslą ir tiems, kurie susiduria su jau veikiančio verslo iššūkiais, ir visai nesvabu, ar verslas tik pradėjęs veiklą, ar jis veikia įvairiose šalyse ir turi 30 gamyklų pasaulyje. Konsultuoja įvairiais finansų, buhalterinės apskaitos ir verslo iššūkių klausimais, kurie yra susiję su įmonės steigimu, verslo pradžia, verslo plėtra, efektyvinimu, kai uždirbamas rezultatas netenkina. Plačiau apie lektorę…

Daugiau informacijos ir regfistracija

Vilniuje – +370 5 2102326;
Klaipėdoje – +370 46 410300;
Mob. – +370 615 31080.
El. paštu – akademija@magaer.lt

Atsakymai į dažnai užduodamus klausimus DUK

 1. Verslumo mokymai „KPI rodikliai, finansai ir darbuotojų motyvaciją” yra skirti organizacijų vadovams ir įmonių savininkams.
 2. Atviri mokymai, kursai ir seminarai įmonių vadovams ir savininkams vyksta Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose ir Panevėžyje.
 3. Vidiniai mokymai, kursai ir seminarai įmonių vadovams ir savininkams vedami visoje Lietuvoje, pagal įmonės pageidavimą. Tokie mokymai pritaikomi (adaptuojami) konkrečios organizacijos veiklos specifikai. Prieš mokymus, lektorius-konsultantas atlieka poreikių ir situacijos analizę įmonėje, o reikalui esant ir už jos ribų. Lektorius-konsultantas bendrauja su įmonės vadovais, darbuotojais kuriems bus vedami mokymai, o taip pat klientais, jei tai yra mokymų temos dalis.
 4. Vidinių mokymų vedimo laikas, vieta ir kaina derinama su kiekviena organizacija atskirai.
 5. Mokymai „KPI rodikliai, finansai ir darbuotojų motyvaciją” gali būti vedami nuotoliniu būdu.
 6. Pagrindiniai veiklos rodikliai dar vadinami įmonės veiklos rodikliai, trumpinami KPI nuo angl. Key Performance Indicator
 7. Verslumo mokymai sudaryti iš keturių mokymų ciklo:
  1. Verslo pradžia nuo verslo idėjos
  2. Verslo planavimas – nusprendusiems kurti nuosavą verslą
  3. Veiklos planavimas verslo pradžioje – verslo savininkams ir vadovams
  4. KPI rodikliai, finansai ir darbuotojų motyvaciją (Įmonių savininkams ir vadovams)

Verslumo – verslo pradžios mokymai, kursai, seminarai:

Verslo pradžia nuo verslo idėjos - Manager.LT Akademija

Verslo pradžia nuo verslo idėjos

Šie verslumo mokymai yra skirti dar tik svarstantiems apie nuosavą verslą. Mokymų tikslas yra padėti dalyviams išgryninti galimas verslo idėjas, suprasti apmokestinimo mokesčiais skirtumus ir sustiprinti savo pasitikėjimą pradėti nuosavą verslą – „dirbti sau“.


Verslo planavimas - nusprendusiems kurti nuosavą verslą

Verslo planavimas – nusprendusiems kurti nuosavą verslą

„Verslo planavimas – nusprendusiems įkurti nuosavą verslą“ mokymų tikslas yra supažindinti su verslo veiklos planavimu, galimybių paieška, mokesčių sistema, suprasti veiklos rodiklius, kurie parodo veiklos efektyvumą.


Veiklos planavimas verslo pradžioje - verslo savininkams ir vadovams

Veiklos planavimas verslo pradžioje – verslo savininkams ir vadovams

Ankstyvos stadijos verslų savininkams ir vadovams organizuojamų mokymų „Veiklos planavimas verslo pradžioje“ tikslas – stiprinti žinias apie pelningos veiklos organizavimą, pardavimo būdus, plėtros galimybes ir strateginį mastymą organizuojant veiklą.


VISI MANAGER.LT AKADEMIJA RENGIAMI MOKYMAI