Mokymai „Darbo našumo valdymas ir pelningumo didinimas” skirti visų lygių įmonės vadovaujantiems darbuotojams ir specialistams, priimantiems sprendimus dėl darbo organizavimo, efektyvumo didinimo ir investicijų poreikio.

Darbo našumo valdymas ir pelningumo didinimas

Mokymų tikslas:

Programos tikslas – gebėjimo nustatyti faktines darbo našumo galimybes ugdymas ir tobulinimas. Efektyvus turimų našumų ir galimybių panaudojimas, bei investicijų atsiperkamumo gerinimas.

Mokymų metodika:

Mokymų turinys:

Nauda įmonei:

Mokymų programos „Darbo našumo valdymas ir pelningumo didinimas” autorius ir mokymus veda:

Ričardas Matulionis - Manager.LT Akademija lektorius, verslo konsultantas

Manager.LT Akademija lektorius – verslo konsultantas Ričardas Matulionis, turintis 18 metų darbo patirtį gamyboje bei vadovavimo patirtį stambiose kompanijose. Jo patirties gamybinių procesų valdyme, kuri apima tiek darbo organizavimą, tiek naujų gaminių ir technologijų valdymą bei gamybinių padalinių darbo ir gaisrinės saugos, kokybės ir aplinkosaugos sistemų palaikymą ir pan., perteikimas bus vertingas kiekvienam vadovui. Mokymus taip pat veda darbo užmokesčio sistemų parinkimo ir įdiegimo bei projektų valdymo temomis, teikia ilgalaikes konsultacijas įmonėms, siekiančioms įdiegti bei įgyvendinti pokyčius gamyboje. Plačiau apie lektorių…

Daugiau informacijos ir registracija:

Mokymų trukmė: 16 ak. val. – 2 d.
Dėl mokymų kainos, laiko ir vietos teiraukitės arba užpildykite registracijos formą ir mes su jumis susisieksime.

Vilniuje – +370 5 2102326;
Klaipėdoje – +370 46 410300;
Mob. – +370 615 31080.
El. paštu – akademija@manager.lt

Atsakymai į dažnai užduodamus klausimus DUK

  1. Mokymai „Darbo našumo valdymas ir pelningumo didinimas” skirti visų lygių įmonės vadovaujantiems darbuotojams ir specialistams, priimantiems sprendimus dėl darbo organizavimo, efektyvumo didinimo ir investicijų poreikio.
  2. Atviri gamybos specialistų ir gamybos vadovų mokymai, kursai ir seminarai vyksta Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose ir Panevėžyje.
  3. Vidiniai gamybos specialistų ir gamybos vadovų mokymai, kursai ir seminarai vedami visoje Lietuvoje, pagal įmonės pageidavimą. Tokie mokymai pritaikomi (adaptuojami) konkrečios organizacijos veiklos specifikai. Prieš mokymus, lektorius-konsultantas atlieka poreikių ir situacijos analizę įmonėje, o reikalui esant ir už jos ribų. Lektorius-konsultantas bendrauja su įmonės vadovais, darbuotojais kuriems bus vedami mokymai, o taip pat klientais, jei tai yra mokymų temos dalis.
  4. Vidinių mokymų vedimo laikas, vieta ir kaina derinama su kiekviena organizacija atskirai.
  5. Mokymai „Darbo našumo valdymas ir pelningumo didinimas” gali būti vedami nuotoliniu būdu.

Susiję mokymai, tyrimai ir straipsniai:Kokybės valdymas gamyboje - Manager.LT Akademija

Mokymai: „Kokybės valdymas gamyboje”

Mokymai pirmiausia skirti gamybai vadovaujantiems darbuotojams, bet naudingi ir kitiems, nes kokybę įtakojame VISI.
VISI MANAGER.LT AKADEMIJA RENGIAMI MOKYMAI