Daugumoje mūsų organizacijų reakcijos greitis stipriai skiriasi nuo reikiamo pokyčių tempo pasaulyje. Dar nespėjusios prisitaikyti prie vienos išorinių permainų bangos, organizacijos papuola jau po kitos poveikiu. Konkurencija vis stiprėja. Ir šioje situacijoje nėra kitos išeities: reikia ieškoti naujų formų, naujo požiūrio, naujų metodų.

Sėkmingas pokyčių valdymas ir lyderystė - Manager.LT Akademija

Tačiau net jei suprantame pokyčių poreikį ir tiksliai žinome, kaip veiks mūsų organizacija, tai nesuteikia šimtaprocentinės sėkmės garantijos. Remiantis statistika, 50–70% organizacijų pokyčiai nepasiekė tikslo ir nedavė laukiamo rezultato.

Problema tame, kad pokyčiams priešinasi visi, o ypač tie žmonės, kurie turi atlikti didžiąją dalį transformacijų. Verslo procesai, gamyba, įranga ir kt. nedirba patys sau, viską valdo žmonės. Tai reiškia: organizacijos nesikeičia, keičiasi žmonės.

„Sėkmingas pokyčių valdymas ir lyderystė” mokymų metu sužinosite: kaip greitai ir efektyviai diegti pokyčius organizacijoje, į ką reikia kreipti dėmesį dirbant su žmonėmis, ir kaip užtikrinti, kad pokyčiai “neužgestų” procese.

„Sėkmingo pokyčių valdymo ir lyderystės” mokymų tikslas:

Mokymų uždaviniai:

Mokymų metodika:

„Sėkmingo pokyčių valdymo ir lyderystės” mokymų turinys:

Pirma diena:

Antra diena:

Mokymų nauda organizacijai:

Mokymų nauda dalyviui:

„Sėkmingas pokyčių valdymas ir lyderystė” mokymų programos vadovė ir lektorė:

Jolanata Mileškienė - Manager.LT Akademija vadovė

Jolanta MileškienėManager.LT Akademija vadovė. Žmogiškųjų išteklių, suaugusiųjų švietimo (Andragogikos) ir vadybos specialistė, mokymų trenerė, suaugusiųjų mokymo programų sudarytoja.
Ekspertinės sritys: suaugusiųjų švietimas, pokyčių valdymas, profesionalus pardavimas, efektyvus klientų aptarnavimas, konfliktinių situacijų valdymas, klientų aptarnavimo kokybės gerinimas, komandos formavimas ir stiprinimas, 360 laipsnių grįžtamojo ryšio vadovavimo kompetencijų vertinimas (sertifikuota specialistė). Plačiau apie lektorę…

Daugiau informacijos ir registracija:

Vilniuje – +370 5 2102326;
Klaipėdoje – +370 46 410300;
Mob. – +370 615 31080.
El. paštu – akademija
@magaer-akademija


Atsakymai į dažnai užduodamus klausimus DUK

  1. „Sėkmingas pokyčių valdymas ir lyderystė” – tai interaktyvūs dviejų dienų trukmės mokymai, skirti organizacijos darbuotojams užimantiems pagrindinius vadovaujančius postus: vadovams, vadybininkams, projektų vadovams, personalo vadovams, ir visiems kurie ypatingai daug laiko skiria darbe sprendimų priėmimui ir jų įgyvendinimui.
  2. Atviri aukščiausios grandies vadovų mokymai, kursai ir seminarai vyksta Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose ir Panevėžyje.
  3. Vidiniai aukščiausios grandies vadovų mokymai, kursai ir seminarai vedami visoje Lietuvoje, pagal įmonės pageidavimą. Tokie mokymai pritaikomi (adaptuojami) konkrečios organizacijos veiklos specifikai. Prieš mokymus, lektorius-konsultantas atlieka poreikių ir situacijos analizę įmonėje, o reikalui esant ir už jos ribų. Lektorius-konsultantas bendrauja su įmonės vadovais, darbuotojais kuriems bus vedami mokymai, o taip pat klientais, jei tai yra mokymų temos dalis.
  4. Vidinių mokymų vedimo laikas, vieta ir kaina derinama su kiekviena organizacija atskirai.
  5. Mokymai gali būti vedami individualiai vienam ar keliems asmenims. Individualių pokyčių valdymo mokymų laikas ir kaina derinami atskirai.
  6. Mokymai „Sėkmingas pokyčių valdymas ir lyderystė” gali būti vedami nuotoliniu būdu.
  7. Mokymai pritaikyti ir valstybės tarnautojams

Lyderystės ir vadovavimo mokymai, tyrimai ir straipsniai:

Vadovų kompetencijų vertinimas - ataskaita

Ko turi mokytis vadovas lengva identifikuoti 360 laipsnių grįžtamojo ryšio tyrimo pagalba
Emocinė inteligencija ir sėkmė - emocinis intelektas

Emocinė inteligencija ir sėkmė – emocinio intelekto lavinimo mokymai

Gebėdami suprasti bei valdyti savo ir kitų emocijas, patiriame mažiau streso darbe, efektyviau bendraujame ir bendradarbiaujame tiek su savo kolegomis, tiek su klientais, užtikriname gerą klimatą kolektyve, mažėja konfliktinių situacijų…
VISI MANAGER.LT AKADEMIJA RENGIAMI MOKYMAI