Tai – ekstremalus mokymas gamtoje „military/survival” stiliumi. Jame dalyviai turi daug fizinės veiklos ir ekstremalių išbandymų, psichologinių bei strateginių užduočių: turi patys surinkti ir gaminti maistą, kiaurą parą prižiūri savo stovyklą ir ugnį, rūpintis vieni kitais ir bendrai spręsti įvairias situacijas bei vykdyti paskirtas užduotis. Tokiu būdu komandos nariai vienas kitą pažįsta visai kitu lygmeniu, sąlygos verčia juos tarpusavyje komunikuoti, įvertinti savo ir kitų sugebėjimus bei stipriąsias/silpnąsias puses. Dalyviai per savo patyrimą ima suprasti, kad komandinis darbas atliekant užduotis yra pranašesnis, nei dirbant atskirai. Tokiu būdu skatinama tarpusavio pagalba ir pasitikėjimas, bendro tikslo siekimas. „Išgyvenimo mokyklos” Dalyviai tuo pačiu mokosi išgyvenimo technikos ir dalykų, kurie tikrai pravers gyvenimiškose situacijose bei suteiks pasitikėjimo savimi.

Išgyvenimo mokykla, instruktažas - komandos formavimo mokymai

„Išgyvenimo mokyklos” mokymo trukmė:

1,5 paros (2 dienos ir 1 naktis) – 36 val. (be kelionės)

Mokymo tikslai:

Pirmą dieną, įvairių praktinių užduočių pagalba, siekiama komandos narių ar kelių komandų susibendravimo ir susižaidimo, taip pat orientacijos į tikslą, skatinamas veržlumas, savitarpio pagalba ir supratimas.

Antros dienos pagrindinis tikslas – parodyti, jog net ir siekiančios laimėti komandos ir jų nariai yra dalis bendros kompanijos, ir todėl turi tarpusavyje bendradarbiauti. Taigi, neprarandant konkuravimo, siekiama įdiegti bendrumo jausmą, pajausti bendradarbiavimo tarp skyrių svarbą ir reikšmę.

Reikalavimai dalyviams:

Nauda Jums:

Daugiau informacijos ir registracija:

Vilniuje – +370 5 2102326;
Klaipėdoje – +370 46 410300;
Mob. – +370 615 31080.
El. paštu – akademija@manager.lt


Akimirkos iš mokymų

Išgyvenimo mokykla - komandos formavimo mokymai, Manager.LT Akademija
Išgyvenimo mokykla - komandos formavimo mokymai, Manager.LT Akademija
Išgyvenimo mokykla - žygis - komandos formavimo mokymai, Manager.LT Akademija

Atsakymai į dažnai užduodamus klausimus DUK

  1. „Išgyvenimo mokykla” yra puiki proga pažvelgti į kolektyvą išėjus iš savosios komforto zonos . Šių mokymų (renginio) dėka komandos formavimą Jūs galite perkelti iš auditorijos į gamtą. Kur Jūsų kolektyvo lauks daug naujų nestandartinių išbandymų ir užduočių. „Išgyvenimo mokykloje” užduotys pagrįstos komandos formavimo ir bendradarbiavimo principais, kadangi dalyviai turi ne tik išmokti pasirūpinti savimi, bet ir šalia esančiais dalyviais. Jūsų darbuotojai įgaus daug naujų įgūdžių, kurie paskatins jų kūrybiškumą darbe. „Išgyvenimo mokykla” – vertinga dovana kolektyvui bei ir verslo partneriams. Mokymų dėka dalyviai įgaus glaudesnius ir tampresnius tarpusavio santykius.
  2. Mokyklų instruktoriai yra patyrę savo srities profesionalai, turintys patirties profesionalioje karo tarnyboje.
  3. Vidiniai komandos stiprinimo, komandinio darbo ir komandos formavimo mokymai, kursai ir seminarai vedami visoje Lietuvoje, pagal įmonės pageidavimą. Tokie mokymai pritaikomi (adaptuojami) konkrečios organizacijos veiklos specifikai. Prieš mokymus, lektorius-konsultantas atlieka poreikių ir situacijos analizę įmonėje, o reikalui esant ir už jos ribų. Lektorius-konsultantas bendrauja su įmonės vadovais, darbuotojais kuriems bus vedami mokymai, o taip pat klientais, jei tai yra mokymų temos dalis.
  4. Vidinių mokymų vedimo laikas, vieta ir kaina derinama su kiekviena organizacija atskirai.
  5. Šis mokymas priskiriamas prie team building komandos formavimo renginių.

Komandos formavimo ir komandinio darbo mokymai, kursai ir renginiai:VISI MANAGER.LT AKADEMIJA RENGIAMI MOKYMAI