Šiuo metu ypač pagausėjo dirbančiųjų nuotoliniu būdu. Reikalingas technologijas jau turime sukurtas, šiuo laikotarpiu – išbandėme. Nuotolinis darbas ir toliau liks svarbia bendradarbiavimo forma, tad pats laikas pažvelgti į savo patirtį, kylančius iššūkius ir tobulėti, kad būtų lengva efektyviai bendrauti ir bendradarbiauti nuotoliniu būdu.

Namų ofisas: Kaip efektyviausiai valdyti laiką, išteklius ir užduotis dirbant nuotoliniu būdu?

Kelsime šiuos ir kitus klausimus, susijusiu su nuotolinio darbo specifika: Kokius privalumus galiu rasti? Kokių pasiteisinimų galiu atsisakyti? Kaip pasiekti net gi didesnį produktyvumą, nei dirbant ofise? Kokius metodus ir įrankius galime naudoti? Kokie nesklandumai gali nuslopinti entuziazmą? Kaip pagerinti darbo kokybę ir suteikti pasitenkinimą vykdoma veikla? Kaip geriausiai galiu padėti sau ir savo kolegoms?

Mokymų paskirtis

Mokymai skirti įvairių sričių darbuotojams, specialistams, šiuo metu dirbantiems namų ofise ir siekiantiems sistemingai pažvelgti į šį reiškinį bei rasti individualius efektyviausius būdus.

Numatomos mokymų temos:

Mokymų programos “Namų ofisas: Kaip efektyviausiai valdyti laiką, išteklius ir užduotis dirbant nuotoliniu būdu?” autorė ir lektorė:

Giedrė Urmulevičiūtė Manager.LT Akademija lektorė, verslo konsultantė, koučerė

Manager.LT Akademijos lektorė, Giedrė Urmulevičiūtė.
Sertifikuota patirtinio mokymo trenerė – praktikė, asmeninė koučerė. Konferencijų „Login”, „Pardavimų formulė” pranešėja. Specializacija: efektyvi komunikacija, profesionalus klientų aptarnavimas, bendravimas ir bendradarbiavimas, komandos formavimas, sudėtingų situacijų ir streso valdymas, laiko planavimas ir valdymas, koučingas.
Daugiau apie lektorę…


Mokymų trukmė ir kaina:


Daugiau informacijos:

Telefonais:
Vilniuje+370 5 2102326;
Klaipėdoje+370 46 410300;
Mob.+370 615 31080.
El. paštuakademija@manager.lt

Atsakymai į dažnai užduodamus klausimus DUK

  1. Mokymai „Namų ofisas: Kaip efektyviausiai valdyti laiką, išteklius ir užduotis dirbant nuotoliniu būdu?” yra skirti visų sričių specialistams, kuriems tenka darbuotis ne tradiciniame ofise, o namuose, kavinėje, viešbutyje…
  2. Atviri nuotolinio darbo mokymai, kursai ir seminarai vyksta Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose ir Panevėžyje.
  3. Vidiniai nuotolinio darbo mokymai, kursai ir seminarai vedami visoje Lietuvoje, pagal įmonės pageidavimą. Tokie mokymai pritaikomi (adaptuojami) konkrečios organizacijos veiklos specifikai. Prieš mokymus, lektorius-konsultantas atlieka poreikių ir situacijos analizę įmonėje, o reikalui esant ir už jos ribų. Lektorius-konsultantas bendrauja su įmonės vadovais, darbuotojais kuriems bus vedami mokymai, o taip pat klientais, jei tai yra mokymų temos dalis.
  4. Vidinių mokymų vedimo laikas, vieta ir kaina derinama su kiekviena organizacija atskirai.
  5. Nuotolinio darbo mokymai gali būti vedami nuotoliniu būdu.
  6. Mokymai pritaikyti ir valstybės tarnautojams

Susiję mokymai, tyrimai ir straipsniai:


VISI MANAGER.LT AKADEMIJA RENGIAMI MOKYMAI