Programa „Pardavimų sistemos kūrimas ir įgūdžių lavinimas verslo savininkams ir vadovams“ yra specialiai sukurta atsižvelgiant į verslo savininkų ir vadovų poreikius, norint sustiprinti jų sugebėjimus kurti efektyvias pardavimų sistemas ir tobulinti komandinio darbo įgūdžius. Programa apima platų temų spektrą nuo pardavimų psichologijos iki klientų aptarnavimo sistemų kūrimo, įtraukiant pokalbio telefonu metodus ir efektyvią prieštaravimų valdymo strategiją. Įgūdžiai, kuriuos įgysite, padės jums ne tik optimizuoti savo pardavimų procesus, bet ir sukurti patrauklią verslo aplinką, kuri skatina lojalumą ir palaiko ilgalaikius santykius su klientais. Mokymai suteiks jums praktinių įrankių ir žinių, kaip naudoti „story telling” pardavimuose ir kaip efektyviai spręsti konfliktines situacijas, užtikrinant sklandų ir sėkmingą verslo valdymą.

Pardavimų sistemos kūrimas ir įgūdžių lavinimas verslo savininkams ir vadovams

Šie mokymai apima tokias pagrindines temas:

Mokymai suteiks jums reikalingus įgūdžius ir žinias, kad galėtumėte efektyviai valdyti pardavimų procesus ir klientų santykius savo organizacijoje, skatinant augimą ir konkurencingumą rinkoje.

Mokymų programos „Pardavimų sistemos kūrimas ir įgūdžių lavinimas verslo savininkams ir vadovams” autorė ir mokymus veda:

Ieva Sillipp - Manager.LT Akademija

Manager.LT Akademija lektorė Ieva Sillipp

Ekspertinės sritys: verslo valdymas ir plėtra, žmogiškųjų išteklių vadyba, lyderystės psichologija, komandos formavimas ir komandos vystymas, tarpkultūrinė komunikacija.
Veda mokymus viduriniosios ir aukščiausios grandies vadovams bei įvairių sričių specialistams, taip pat teikia koučingo, mentorystės paslaugas tiek Lietuvoje, tiek ir už jos ribų, padėdama vadovams ir jų komandoms augti, įgyti reikalingų žinių ir įgūdžių vidinės komunikacijos, lyderystės, klientų aptarnavimo, pardavimų, sveikos darbo aplinkos kūrimo bei kitose veiklos sferose.

Daugiau informacijos ir registracija:

Vilniuje – +370 5 2102326;
Klaipėdoje – +370 46 410300;
Mob. – +370 615 31080.
El. paštu – akademija@manager.lt

Atsakymai į dažnai užduodamus klausimus (DUK)

  1. Atviri mokymai (kursai) „Pardavimų sistemos kūrimas ir įgūdžių lavinimas verslo savininkams ir vadovams” organizuojami Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose ir Panevėžyje.
  2. Vidiniai vadovų mokymai ir kursai vedami visoje Lietuvoje, pagal įmonės pageidavimą. Tokie mokymai pritaikomi (adaptuojami) konkrečios organizacijos veiklos specifikai. Prieš mokymus, lektorius-konsultantas atlieka poreikių ir situacijos analizę organizacijoje, o reikalui esant ir už jos ribų. Lektorius-konsultantas bendrauja su įmonės vadovais ir darbuotojais, kuriems bus vedami mokymai, o taip pat klientais, jei tai yra mokymų temos dalis.
  3. Vidinių mokymų vedimo laikas, vieta ir kaina derinama su kiekviena organizacija atskirai.
  4. „Pardavimų sistemos kūrimas ir įgūdžių lavinimas verslo savininkams ir vadovams” mokymai gali būti vedami individualiai vienam ar keliems asmenims. Individualių mokymų laikas ir kaina derinami atskirai.
  5. Mokymai vadovams gali būti vedami nuotoliniu būdu.

Lyderystės ir vadovavimo mokymai, tyrimai ir straipsniai:


Vadovų kompetencijų vertinimas - ataskaita

Ko turi mokytis vadovas lengva identifikuoti 360 laipsnių grįžtamojo ryšio tyrimo pagalba


Emocinė inteligencija ir sėkmė - emocinis intelektas

Emocinė inteligencija ir sėkmė – emocinio intelekto lavinimo mokymai

Gebėdami suprasti bei valdyti savo ir kitų emocijas, patiriame mažiau streso darbe, efektyviau bendraujame ir bendradarbiaujame tiek su savo kolegomis, tiek su klientais, užtikriname gerą klimatą kolektyve, mažėja konfliktinių situacijų…


Gausos energijos komunikacija versle - Dvasinė inteligencija versle- Dvasinis intelektas versle

Mokymai: „Gausos energijos komunikacija versle” (Dvasinio intelekto lavinimas)

Gavau patvirtinimą, kad mano stiprioji pusė – LYDERYSTĖ - Manager.LT Lyderystės Akademija

Straipsnis: „Gavau patvirtinimą, kad mano stiprioji pusė – LYDERYSTĖ”

Šiuolaikiniam vadovui yra keliami aukšti ir nuolat kintantys reikalavimai išlaikyti profesionalumą, šiuolaikiškumą, lavinti sąmoningumą. Dažnas lyderio pozicijas užimantis žmogus nuolat turi gebėti inicijuoti, suvaldyti kylančius pokyčius ir stresines situacijas, efektyviai bendradarbiauti su didelėmis žmonių grupėmis.


VISI MANAGER.LT AKADEMIJA MOKYMAI