Sveiki atvykę į Manager.LT Akademijos sveikų&organiškų komandų virtuvę.

Mums įdomu, kokias komandinio darbo problemas Jūs norite išspręsti, kaip galime prisidėti siekiant puikiausio rezultato.

Todėl kviečiame registruotis trumpam nuotoliniam susitikimui – konsultacijai. Jo metu papasakosime, kas esame, ką galime bei pateiksime Jums tinkamiausiai pritaikytą laimingos, sutelktos ir sėkmingos komandos receptą.

Kiek tai kainuos? Vienos komandos formavimo mokymų sesijos (8 akad. val.) kaina prasideda nuo 1500 Eur be PVM.

Įdomu? Užpildykite trumpą registracijos formą, ir mes susisieksime su Jumis suderinti Jums patogią datą bei laiką nuotoliniam susitikimui:

Komandos formavimo receptas su Manager.LT Akademija

Kodėl svarbu rūpintis komandų sveikata organizacijose?

Šiuolaikinės organizacijos ir jų vadovai puikiai supranta, kad viena yra skatinti pavienius kolegas, ir kita – daug sudėtingesnė užduotis – skatinti produktyvią, sveiką komandos dinamiką, t.y. suprantant komandos narius kaip visumą. Be abejonės, dėmesys komandų sveikatai susijęs ir su tuo, kokie lūkesčiai keliami komandų atžvilgiu:  vienais atvejais norima tik kokybiško užduočių atlikimo, kitais – norima darnių santykių, dar kitais  – norima ir kokybiško darbo, ir santykių, nes abu šie kriterijai yra svarbūs puikioms, efektyviai veikiančioms komandoms.

Kas būdinga sveikoms komandoms?

Efektyviai veikiančios, sveikos ir organiškos komandos yra esminis veiksnys, kuris gali turėti didelę įtaką organizacijos sėkmei. Tokios komandos:

Kaip užtikrinti komandos sveikatą?

Komandos efektyvumą ir sveikatą sunku pamatuoti vien skaičiais, tačiau vertinant kaip komandos nariai bendradarbiauja komandoje, kaip drąsiai diskutuoja ir stebint kitus faktorius, galima nustatyti komandos sveikatos ir efektyvumo lygį, tobulintinas vietas ir numatyti tikslingas priemones augimui.

Taigi, prasminga investuoti, skirti laiko ir sudaryti galimybę komandoms analizuoti kaip jos veikia,  padėti joms suprasti, kokia komanda jos galėtų ir norėtų būti bei padėti joms išmokti veikti taip, kad tokiomis ir taptų. Kaip ir pavieniams kolegoms, komandoms taip pat reikalinga pagalba ir sudarytos sąlygos vystytis bei augti organizacijoje.

Manager.LT Akademija yra pasirengusi padėti Jums pasirūpinti Jūsų organizacijos komandų sveikata.


Komandos formavimo ir komandinio darbo mokymai, kursai ir renginiai:







VISI MANAGER.LT AKADEMIJA RENGIAMI MOKYMAI