Bet kurios organizacijos veiklos efektyvumas tiesiogiai priklauso nuo komandos žmonių savybių ir jų sugebėjimo sklandžiai dirbti kartu, įsitraukimo bei noro laiko ir energijos išteklius panaudoti kuo efektyviau. Kad pasiektumėte veiklos efektyvumo aukštumų paruošėme jums mokymų programą – „Bendradarbiavimas komandoje: kaip laiko ir energijos išteklius panaudoti kuo efektyviau”

Bendradarbiavimas komandoje: kaip laiko ir energijos išteklius panaudoti kuo efektyviau

Programos tikslas

Stiprinti komandos produktyvumą ir efektyvumą, pasitelkiant komandos narių savybes, sąmoningumą, gebėjimus, efektyviai naudojant laiko ir energijos išteklius.

Mokymo (-si) uždaviniai:

Mokymų metodika:

20% teorijos ir 80% praktikos – patirtinio ugdymo metodika ir fasilitavimas, diskusija, praktinės dirbtuvės ir refleksija. Praktinės įžvalgos ir rekomendacijos.

Programos turinys:

Programą „Bendradarbiavimas komandoje: kaip laiko ir energijos išteklius panaudoti kuo efektyviau” parengė ir mokymus veda:

Giedrė Urmulevičiūtė Manager.LT Akademija lektorė, verslo konsultantė, koučerė

Manager.LT Akademijos lektorė, Giedrė Urmulevičiūtė.
Patirtinio mokymo trenerė ir praktikė, sertifikuota koučerė. Konferencijų „Login”, „Pardavimų formulė” pranešėja. Specializacija: efektyvi komunikacija, profesionalus klientų aptarnavimas, bendravimas ir bendradarbiavimas, komandos formavimas, sudėtingų situacijų ir streso valdymas, laiko planavimas ir valdymas, koučingas.
Daugiau apie lektorę…

Daugiau informacijos ir registracija:

Vilniuje – +370 5 2102326;
Klaipėdoje – +370 46 410300;
Mob. – +370 615 31080.
El. paštu – akademija@manager.lt


Dalyvių atsiliepimai apie lektorės Giedrės Urmulevičiūtės vestus laiko planavimo ir valdymo mokymus:

“Labai patiko lektorė Giedrė – puikiai valdė auditoriją, neleido nuobodžiauti. Mokymai vyko labai dinamiškai, susitelkiant į temą, be blaškymosi. Lektorė lengvai visus įtraukė į aktyvias veiklas. Nebuvo galimybių “slapstytis” pasyviems stebėtojams. Visi noriai dalyvavo, keitėsi nuomonėmis, susipažino. Ypač patiko, kad daugelį teorinių aspektų lektorė “iliustravo” praktiniais pavyzdžiais iš savo patirties. Išties šauniai ir vertingai praleidau dieną. Gautomis žiniomis pasidalinau su kolegomis ir bičiuliais. Kai ką (pvz., KANBAN lentą) bandome taikyti veiklai planuoti. Dėkoju už pasidalintas žinias.”

Alvyga

“Lektorė buvo labai profesionali, paprasta ir įdomi, kas labai įtraukė į patį mokymų procesą. Teorinės žinios suteikę tam tikrų pastebėjimų – klaidų, kurias darome savo darbe. Taip pat davė patarimų ir idėjų, ką galime geriau daryti savo darbe ir gyvenime.
Viena užduotis buvo komandinė, kuri leido pastebėti savo klaidas darant bendrą darbą – kas buvo tikrai vertinga. Tokias užduotis būtina naudoti visuose mokymuose, galima net ir ne po vieną, nes tai davė tikrai daug informacijos ir tokios bendrinės praktikos. Labai patiko mokymai ir tikiuosi, kad ateityje dar turėsime ir daugiau progų pasimokyti iš jūsų specialistų.”

Karolis

Atsakymai į dažnai užduodamus klausimus DUK

  1. Mokymai „Bendradarbiavimas komandoje: kaip laiko ir energijos išteklius panaudoti kuo efektyviau“ yra skirti kolektyvams, siekiantiems sutelktumo, efektyvios tarpusavio komunikacijos, norintiems stiprinti narių kolektyvinę ir asmeninę atsakomybę.
  2. Vidiniai komandos stiprinimo, komandinio darbo ir komandos formavimo mokymai, kursai ir seminarai vedami visoje Lietuvoje, pagal įmonės pageidavimą. Tokie mokymai pritaikomi (adaptuojami) konkrečios organizacijos veiklos specifikai. Prieš mokymus, lektorius-konsultantas atlieka poreikių ir situacijos analizę įmonėje, o reikalui esant ir už jos ribų. Lektorius-konsultantas bendrauja su įmonės vadovais, darbuotojais kuriems bus vedami mokymai, o taip pat klientais, jei tai yra mokymų temos dalis.
  3. Vidinių mokymų vedimo laikas, vieta ir kaina derinama su kiekviena organizacija atskirai.
  4. Mokymai pritaikyti ir valstybės tarnautojams.
  5. Šis mokymas priskiriamas prie team building komandos formavimo renginių.

Komandos formavimo ir komandinio darbo mokymai, kursai ir renginiai:VISI MANAGER.LT AKADEMIJA RENGIAMI MOKYMAI