Kūrybingumas – vienas iš kertinių elementų bet kurios įmonės darbe, nesvarbu kuo ji užsiimtų. Komandinis kūrybiškumas susideda iš trijų elementų – žinių apie sprendžiamą problemą, kūrybinio mąstymo technikos išmanymo bei motyvacijos kūrybiškai spręsti užduotį. „Komandinio kūrybiškumo skatinimas ir valdymas” mokymai lavina visus tris komandos kūrybiškumo elementus.

Komandinio kūrybiškumo skatinimas ir valdymas

„Komandinio kūrybiškumo skatinimas ir valdymas” mokymų paskirtis:

Mokymų tikslas:

Mokymų metodika:

„Komandinio kūrybiškumo skatinimas ir valdymas” mokymų turinys:

Nauda:

Mokymų programos „Komandinio kūrybiškumo skatinimas ir valdymas” autorius ir mokymus veda:

Antanas Kairys, Manager.LT Akademija lektorius, verslo konsultantas

Antanas Kairys – Manager.LT Vilniaus regiono vadovas, organizacijų psichologas – lektorius. Socialinių mokslų (psichologijos) daktaras. Dalyvauja personalo atrankos ir vertinimo bei organizacijų tyrimo projektuose, konsultuoja tiek fizinius asmenis, tiek verslo klientus. Pastaruoju metu dirbo ties moksliniu tyrimu, kuris skirtas asmenybės vertinimo metodikų adaptavimu Lietuvai. Plačiau apie lektorių…

Daugiau informacijos ir registracija:

Vilniuje – +370 5 2102326;
Klaipėdoje – +370 46 410300;
Mob. – +370 615 31080.
El. paštu – akademija@manager.lt


Atsakymai į dažnai užduodamus klausimus DUK

  1. Mokymai „Komandinio kūrybiškumo skatinimas ir valdymas” skirti visiems organizacijos darbuotojams, o ypač tiems kurių rezultatai priklauso nuo grupinio darbo. Šie mokymai yra nepamainomas įrankis organizacijai, kuri planuoja pokyčius.
  2. Vidiniai komandos stiprinimo, komandinio darbo ir komandos formavimo mokymai, kursai ir seminarai vedami visoje Lietuvoje, pagal įmonės pageidavimą. Tokie mokymai pritaikomi (adaptuojami) konkrečios organizacijos veiklos specifikai. Prieš mokymus, lektorius-konsultantas atlieka poreikių ir situacijos analizę įmonėje, o reikalui esant ir už jos ribų. Lektorius-konsultantas bendrauja su įmonės vadovais, darbuotojais kuriems bus vedami mokymai, o taip pat klientais, jei tai yra mokymų temos dalis.
  3. Vidinių mokymų vedimo laikas, vieta ir kaina derinama su kiekviena organizacija atskirai.
  4. Mokymai „Komandinio kūrybiškumo skatinimas ir valdymas” pritaikyti ir valstybės tarnautojams.
  5. Šis mokymas priskiriamas prie team building komandos formavimo renginių.

Komandos formavimo ir komandinio darbo mokymai, kursai ir renginiai:VISI MANAGER.LT AKADEMIJA RENGIAMI MOKYMAI