Mokymas daugiausiai skirtas bendravimui ir efektyviai tarpusavio komunikacijai. Dalyviai skatinami išmokti pažinti savo bei kitų darbo ypatumus ir potencialą dirbant komandoje, skatinti atvirą ir efektyvią komunikaciją darbe, matyti bendrą kompanijos tikslą, ugdyti kompanijos vertybes.

Su profesionalia grįžtamojo ryšio sesija

Komandos formavimas kitaip - Manager.LT Akademija

Trumpai apie mokymą „Komandos formavimas kitaip…”:

Atlikdami užduotis komandos nariai mokosi nugalėti tiek savo baimes, tiek „pralaužti ledus“ santykiuose su kolegomis; pajusti savo esybe (patyriminis metodas „experiential method“), kad visa komanda gali daugiau, geriau ir greičiau negu pavienis žmogus; padeda komandai pažvelgti į save „iš šono“, nešališkai įvertinti trūkumus ir privalumus; sutvirtina pasitikėjimą vienas kitu ir rezultatais, kuriuos komanda dažnai gali pasiekti, tačiau kiekvienas atskirai tuo netiki ir todėl tų rezultatų nesistengia siekti.

Tai – įvairiapusiškas laikas praleistas lauke kartu sus savo kolegomis, pažįstant kiekvieną iš kitos pusės negu įprasta, formuojant pasitikėjimu grįstą tarpusavio atmosferą ir vertybes.

Nauda Jums:

Šie užsiėmimai ugdo gebėjimus:

Daugiau informacijos ir registracija:

Vilniuje – +370 5 2102326;
Klaipėdoje – +370 46 410300;
Mob. – +370 615 31080.
El. paštu – akademija@manager.lt


Atsakymai į dažnai užduodamus klausimus DUK

  1. Mokymai “Komandos formavimas kitaip…” yra skirti visiems įmonės darbuotojams, ypač svarbu kai šiuose mokymuose dalyvauja kartu ir vadovai ir jų pavaldiniai.
  2. Vidiniai komandos stiprinimo, komandinio darbo ir komandos formavimo mokymai, kursai ir seminarai vedami visoje Lietuvoje, pagal įmonės pageidavimą. Tokie mokymai pritaikomi (adaptuojami) konkrečios organizacijos veiklos specifikai. Prieš mokymus, lektorius-konsultantas atlieka poreikių ir situacijos analizę įmonėje, o reikalui esant ir už jos ribų. Lektorius-konsultantas bendrauja su įmonės vadovais, darbuotojais kuriems bus vedami mokymai, o taip pat klientais, jei tai yra mokymų temos dalis.
  3. Vidinių mokymų vedimo laikas, vieta ir kaina derinama su kiekviena organizacija atskirai.
  4. Mokymai pritaikyti ir valstybės tarnautojams.
  5. Šis mokymas priskiriamas prie team building komandos formavimo renginių.

Komandos formavimo ir komandinio darbo mokymai, kursai ir renginiai:VISI MANAGER.LT AKADEMIJA RENGIAMI MOKYMAI