Mokymai „LEAN 5S, nuostoliai ir vizualinis valdymas” skirti asmenims, atsakingiems už žmonių darbo organizavimą ir atsargų valdymą, siekiantiems sumažinti nuostolius ir padidinti darbo efektyvumą.

LEAN 5S - nuostoliai ir vizualinis valdymas - mokymai gamybos vadovams

LEAN 5S mokymų tikslas:

Vadovavimo kompetencijų, leidžiančių supaprastinti valdymo procesus, įtraukti pavaldinius į veiklos rezultatų gerinimą, ugdymas.

LEAN 5S mokymų metodika:

LEAN 5S mokymų turinys:

Nauda įmonei:

Mokymų programos „LEAN 5S, nuostoliai ir vizualinis valdymas” autorius ir mokymus veda:

Ričardas Matulionis - Manager.LT Akademija lektorius, verslo konsultantas

Manager.LT Akademija lektorius – verslo konsultantas Ričardas Matulionis, turintis 18 metų darbo patirtį gamyboje bei vadovavimo patirtį stambiose kompanijose. Jo patirties gamybinių procesų valdyme, kuri apima tiek darbo organizavimą, tiek naujų gaminių ir technologijų valdymą bei gamybinių padalinių darbo ir gaisrinės saugos, kokybės ir aplinkosaugos sistemų palaikymą ir pan., perteikimas bus vertingas kiekvienam vadovui. Mokymus taip pat veda darbo užmokesčio sistemų parinkimo ir įdiegimo bei projektų valdymo temomis, teikia ilgalaikes konsultacijas įmonėms, siekiančioms įdiegti bei įgyvendinti pokyčius gamyboje. Plačiau apie lektorių…

Daugiau informacijos ir registracija:

Vilniuje – +370 5 2102326;
Klaipėdoje – +370 46 410300;
Mob. – +370 615 31080.
El. paštu – akademija@manager.lt


Atsakymai į dažnai užduodamus klausimus DUK

  1. Mokymai „LEAN 5S, nuostoliai ir vizualinis valdymas skirti asmenims, atsakingiems už žmonių darbo organizavimą ir atsargų valdymą, siekiantiems sumažinti nuostolius ir padidinti darbo efektyvumą.
  2. Atviri gamybos specialistų ir gamybos vadovų mokymai, kursai ir seminarai vyksta Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose ir Panevėžyje.
  3. Vidiniai gamybos specialistų ir gamybos vadovų mokymai, kursai ir seminarai vedami visoje Lietuvoje, pagal įmonės pageidavimą. Tokie mokymai pritaikomi (adaptuojami) konkrečios organizacijos veiklos specifikai. Prieš mokymus, lektorius-konsultantas atlieka poreikių ir situacijos analizę įmonėje, o reikalui esant ir už jos ribų. Lektorius-konsultantas bendrauja su įmonės vadovais, darbuotojais kuriems bus vedami mokymai, o taip pat klientais, jei tai yra mokymų temos dalis.
  4. Vidinių mokymų vedimo laikas, vieta ir kaina derinama su kiekviena organizacija atskirai.
  5. Mokymai 5S, nuostoliai ir vizualinis valdymas gali būti vedami nuotoliniu būdu.
  6. LEAN – per dešimtmečius susiformavusi sistema, kurios pagrindinis tikslas – ugdyti darbuotojų gebėjimus atpažinti ir spręsti problemas. Šio gebėjimo ugdymas yra svarbiausias organizacijos tikslas. Taip organizacija įgis gebėjimus prisitaikyti prie nuolat besikeičiančios aplinkos ir pasirengs ateities iššūkiams.

Susiję mokymai, tyrimai ir straipsniai:


Kokybės valdymas gamyboje - Manager.LT Akademija

Mokymai: „Kokybės valdymas gamyboje”

Mokymai pirmiausia skirti gamybai vadovaujantiems darbuotojams, bet naudingi ir kitiems, nes kokybę įtakojame VISI.

VISI MANAGER.LT AKADEMIJA RENGIAMI MOKYMAI