Sistemingas organizacijos klimato formavimas ir koregavimas pritaikant aiškius principus bei technologijas tapo itin aktualus šiuo laikotarpiu, nes dažna organizacija susiduria su situacija, kai tiek darbo rinkoje, tiek kolektyvuose veikia mažiausiai trys labai ryškiai skirtingos darbuotojų kartos. Šių skirtingų kartų atstovai dažnai paprasčiausiai nesusišneka, nesugeba suderinti savo pozicijų siekiant bendrų organizacijos tikslų. Tenka susidurti su toksiško, komforto zonoje esančio darbuotojo problema, kurią spręsti kartais pritrūksta jėgų ir/arba žinių.

Organizacijos klimato formavimas ir koregavimas – mokymai vadovams, personalo, komunikacijos bei rinkodaros specialistams

Organizacijos klimato formavimo ir koregavimo mokymų tikslas:

Mokymų tikslas yra parodyti, kad dauguma organizacijų jau dabar turi pakankamai žinių ir pajėgumų, o apjungdamos bei tinkamai panaudodamos savo skirtingų specialistų (personalo, rinkodaros, komunikacijos) kompetencijas, gali susikurti ir palaikyti tinkamą klimatą darbo vietoje.

Mokymų nauda dalyviams:

Mokymų dalyviai sužinos, koks yra šiuolaikinio vadovo vaidmuo kuriant tinkamą klimatą, kaip išnaudoti personalo, komunikacijos ir rinkodaros specialistų žinias bei turimus įgūdžius, kuriant organizacijos klimato formavimo/koregavimo programas. Taip pat pagilins supratimą apie organizacijos vertybinės ašies nustatymo svarbą, vaidmenį ir pritaikymą formuojant organizacijos klimatą, kolektyvo skirstymą į tikslines auditorijas pagal kartas, informacijos vartojimo įpročius, organizacijos vertybinių komunikacinių raktažodžių atradimą bei naudojimą kasdieniame darbe.

Mokymų temos:

„Organizacijos klimato formavimas ir koregavimas” programos vadovas ir lektorius:

Dainius Rutkauskas - Manager.LT Akademija lektorius, verslo konsultantas

Manager.LT Akademija lektorius, komunikacijos ekspertas Dainius Rutkauskas.
Daugiau nei 20 sėkmingų veiklos metų komunikacijoje ir organizacijų valdyme. Stiprus praktikas su dideliu teoriniu bagažu, patirtį įgijęs Lietuvoje, Airijoje ir Jungtinėje Karalystėje. Pastaruosius 11 metų vykdo projektines veiklas įvairiose įmonėse, kur sprendžia strateginio bei taktinio valdymo problemas, diegia vidinės komunikacijos ir klimato valdymo sistemas.

Dainiaus Rutkausko mokymų programas lyderystės, vidinės ir išorinės komunikacijos temomis (įskaitant pardavimus ir klientų aptarnavimą) yra išklausę įvairaus lygio specialistai bei vadovai tokiose Lietuvos verslo ir viešojo sektoriaus organizacijose, kaip SEB bankas, Citadele bankas, Caverion Lietuva, Stengel Lietuva, Valstybinė mokesčių inspekcija, SODRA, Lietuvos Policijos departamentas, Lietuvos Muitinės departamento Mokymų centras, Konkurencijos taryba, Marijampolės, Molėtų, Utenos, Klaipėdos savivaldybės ir daugybė kitų.

Daugiau informacijos ir registracija:

Vilniuje – +370 5 2102326;
Klaipėdoje – +370 46 410300;
Mob. – +370 615 31080.
El. paštu – akademija@manager.lt

Atsakymai į dažnai užduodamus klausimus (DUK)

  1. Mokymai „Organizacijos klimato formavimas ir koregavimas” yra skirti visų grandžių vadovams, personalo vadybininkams ir rinkodaros specialistams.
  2. Atviri mokymai ir kursai organizuojami Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose ir Panevėžyje.
  3. Vidiniai mokymai ir kursai vedami visoje Lietuvoje, pagal įmonės pageidavimą. Tokie mokymai pritaikomi (adaptuojami) konkrečios organizacijos veiklos specifikai. Prieš mokymus, lektorius-konsultantas atlieka poreikių ir situacijos analizę įmonėje, o reikalui esant ir už jos ribų. Lektorius-konsultantas bendrauja su įmonės vadovais, darbuotojais, kuriems bus vedami mokymai, o taip pat klientais, jei tai yra mokymų temos dalis.
  4. Vidinių mokymų vedimo laikas, vieta ir kaina derinama su kiekviena organizacija atskirai.
  5. Organizacijos klimato formavimas ir koregavimas” mokymai gali būti vedami individualiai vienam ar keliems asmenims. Individualių mokymų laikas ir kaina derinami atskirai.
  6. Mokymai gali būti vedami nuotoliniu būdu.

Lyderystės ir vadovavimo mokymai, tyrimai ir straipsniai:Vadovų kompetencijų vertinimas - ataskaita

Ko turi mokytis vadovas lengva identifikuoti 360 laipsnių grįžtamojo ryšio tyrimo pagalba


Emocinė inteligencija ir sėkmė - emocinis intelektas

Emocinė inteligencija ir sėkmė – emocinio intelekto lavinimo mokymai

Gebėdami suprasti bei valdyti savo ir kitų emocijas, patiriame mažiau streso darbe, efektyviau bendraujame ir bendradarbiaujame tiek su savo kolegomis, tiek su klientais, užtikriname gerą klimatą kolektyve, mažėja konfliktinių situacijų…


Gausos energijos komunikacija versle - Dvasinė inteligencija versle- Dvasinis intelektas versle

Mokymai: „Gausos energijos komunikacija versle” (Dvasinio intelekto lavinimas)

Gavau patvirtinimą, kad mano stiprioji pusė – LYDERYSTĖ - Manager.LT Lyderystės Akademija

Straipsnis: „Gavau patvirtinimą, kad mano stiprioji pusė – LYDERYSTĖ”

Šiuolaikiniam vadovui yra keliami aukšti ir nuolat kintantys reikalavimai išlaikyti profesionalumą, šiuolaikiškumą, lavinti sąmoningumą. Dažnas lyderio pozicijas užimantis žmogus nuolat turi gebėti inicijuoti, suvaldyti kylančius pokyčius ir stresines situacijas, efektyviai bendradarbiauti su didelėmis žmonių grupėmis.


VISI MANAGER.LT AKADEMIJA RENGIAMI MOKYMAI