Ankstyvos stadijos verslų savininkams ir vadovams organizuojamų mokymų „Veiklos planavimas verslo pradžioje” tikslas – stiprinti žinias apie pelningos veiklos organizavimą, pardavimo būdus, plėtros galimybes ir strateginį mastymą organizuojant veiklą.

Veiklos planavimas verslo pradžioje - verslo savininkams ir vadovams

Mokymų esmė

Jeigu turite įkūręs verslą ar dirbate sau, galbūt turite jausmą, kad galite verslą intensyvinti, norisi pelningesnio verslo ir galbūt norėtųsi didinti pardavimus bei padidinti pinigų srautą ir pan.

Tai yra pagrindiniai dalykai su kuriais susiduria savininkai įkūrę verslą ir veikiantys kurį tai laiką. Verslą galime tobulinti tik suprasdami, kad kiekvienas verslas yra skirtingas bei suprasti savo verslo ypatumus, kad galėtume plėsti verslą sėkmingai, pelningai, priimant sprendimus, aktualius konkrečiam verslui, atsižvelgiant į regioną, kuriame yra plėtojamas verslas. 

Šie mokymai apima tokias pagrindines temas:

Mokymuose nagrinėjamos temos leis geriau suprasti kaip galima plėsti verslą, leis nuspręsti, koks verslo planas praktikoje padės geriausiai pasiekti daugiausiai klientų, kaip uždirbti didesnes pajamas ir kaip kontroliuoti verslą, kad jis būtų sėkmingas. 

Pastaba. Programa gali būti išplėtota ir apimti daugiau temų, daugiau valandų.

„Veiklos planavimas verslo pradžioje” mokymų programos autorė ir mokymus veda:

Gintautė Černiauskė - Manager.LT Akademija lektorė, verslo konsultantė

Manager.LT Akademija lektorė ir verslo konsultantė Gintautė Černiauskė. Plačiau apie lektorę…

Daugiau informacijos ir registracija:

Vilniuje – +370 5 2102326;
Klaipėdoje – +370 46 410300;
Mob. – +370 615 31080.
El. paštu – akademija@manager.lt

Atsakymai į dažnai užduodamus klausimus DUK

 1. Verslumo mokymai „Veiklos planavimas verslo pradžioje – verslo savininkams ir vadovams” yra skirti visiems, kurie ką tik pradėjo savo verslą.
 2. Atviri verslumo ir verslo pradžios mokymai, kursai ir seminarai vyksta Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose ir Panevėžyje.
 3. Vidiniai verslumo ir verslo pradžios mokymai, kursai ir seminarai vedami visoje Lietuvoje, pagal įmonės pageidavimą. Tokie mokymai pritaikomi (adaptuojami) konkrečios organizacijos veiklos specifikai. Prieš mokymus, lektorius-konsultantas atlieka poreikių ir situacijos analizę įmonėje, o reikalui esant ir už jos ribų. Lektorius-konsultantas bendrauja su įmonės vadovais, darbuotojais kuriems bus vedami mokymai, o taip pat klientais, jei tai yra mokymų temos dalis.
 4. Vidinių mokymų vedimo laikas, vieta ir kaina derinama su kiekviena organizacija atskirai.
 5. Mokymai „Veiklos planavimas verslo pradžioje – verslo savininkams ir vadovams” gali būti vedami nuotoliniu būdu.
 6. Verslumo mokymai sudaryti iš keturių mokymų ciklo:
  1. Verslo pradžia nuo verslo idėjos
  2. Verslo planavimas – nusprendusiems kurti nuosavą verslą
  3. Veiklos planavimas verslo pradžioje – verslo savininkams ir vadovams
  4. KPI rodikliai, finansai ir darbuotojų motyvaciją (Įmonių savininkams ir vadovams)

Verslumo – verslo pradžios mokymai, kursai, seminarai:

Verslo pradžia nuo verslo idėjos - Manager.LT Akademija

Verslo pradžia nuo verslo idėjos

Šie verslumo mokymai yra skirti dar tik svarstantiems apie nuosavą verslą. Mokymų tikslas yra padėti dalyviams išgryninti galimas verslo idėjas, suprasti apmokestinimo mokesčiais skirtumus ir sustiprinti savo pasitikėjimą pradėti nuosavą verslą – „dirbti sau“.


Verslo planavimas - nusprendusiems kurti nuosavą verslą

„Verslo planavimas – nusprendusiems kurti nuosavą verslą”

„Verslo planavimas – nusprendusiems įkurti nuosavą verslą“ mokymų tikslas yra supažindinti su verslo veiklos planavimu, galimybių paieška, mokesčių sistema, suprasti veiklos rodiklius, kurie parodo veiklos efektyvumą.


KPI rodikliai, finansai ir darbuotojų motyvaciją

KPI rodikliai, finansai ir darbuotojų motyvaciją (Įmonių savininkams ir vadovams)

Būdami įmonės vadovu ir lyderiu, Jūs turite didesnius iššūkius, nei kiti žmonės, ir nuolat siekiate efektyvinti įmonės veiklą. Patyrus su karantinu susijusius iššūkius, įmonių vadovai privalėjo priimti daug įvairių sprendimų, ir jų nemažai dar laukia ateityje. Galbūt su šiais iššūkiais susiję ir iškelti Jūsų tikslai sau bei įmonei yra didesni nei kada nors buvo, tačiau reikalingiems sprendimams priimti laiko yra mažiau nei bet kada.


VISI MANAGER.LT AKADEMIJA RENGIAMI MOKYMAI