Ankstyvos stadijos verslų savininkams ir vadovams organizuojamų mokymų Veiklos planavimas ir ilgalaikės verslo strategijos kūrimas verslo pradžioje tikslas – stiprinti žinias apie pelningos veiklos organizavimą, plėtros galimybes ir strateginį bei sisteminį mastymą organizuojant veiklą. Išmoksime apie ilgalaikės strategijos kūrimą, naujų produktų atvedimą į rinką ir net tarptautinę ekspansiją.

Veiklos planavimas verslo pradžioje - verslo savininkams ir vadovams

Mokymų esmė

Jeigu turite ką tik įkūręs verslą ar dirbate sau, arba turite jausmą, kad galite verslą intensyvinti ir plėtoti, šie mokymai gali Jums suteikti reikalingų žinių ir pasitikėjimo. Norint sėkmingai ir pelningai plėsti verslą mums svarbus sisteminis ir nuoseklus požiūris, gebėjimas tinkamai įvertinti verslą supančią aplinką, kurioje yra plėtojamas verslas, ir gebėjimas priimti bei įgyvendinti sprendimus.

Šie mokymai apima tokias pagrindines temas:

Mokymuose nagrinėjamos temos leis geriau suprasti kaip galima plėsti verslą, leis nuspręsti, kokie strateginiai sprendimai leistų pasiekti daugiausiai klientų, uždirbti didesnes pajamas ir kokių sistemų mums reikia kontroliuojant verslą, kad jis būtų sėkmingas. 

Pastaba. Programa gali būti išplėtota ir apimti daugiau temų, daugiau valandų.

„Veiklos planavimas ir ilgalaikės verslo strategijos kūrimas” mokymų programos autorė ir mokymus veda:

Ieva Sillipp - Manager.LT Akademija

Manager.LT Akademija lektorė Ieva Sillipp

Ekspertinės sritys: verslo valdymas ir plėtra, žmogiškųjų išteklių vadyba, lyderystės psichologija, komandos formavimas ir komandos vystymas, tarpkultūrinė komunikacija.
Veda mokymus viduriniosios ir aukščiausios grandies vadovams bei įvairių sričių specialistams, taip pat teikia koučingo, mentorystės paslaugas tiek Lietuvoje, tiek ir už jos ribų, padėdama vadovams ir jų komandoms augti, įgyti reikalingų žinių ir įgūdžių vidinės komunikacijos, lyderystės, klientų aptarnavimo, pardavimų, sveikos darbo aplinkos kūrimo bei kitose veiklos sferose.

Daugiau informacijos ir registracija:

Vilniuje – +370 5 2102326;
Klaipėdoje – +370 46 410300;
Mob. – +370 615 31080.
El. paštu – akademija@manager.lt

Atsakymai į dažnai užduodamus klausimus DUK

 1. Verslumo mokymai Veiklos planavimas ir ilgalaikės verslo strategijos kūrimas yra skirti visiems, kurie ką tik pradėjo arba nori plėtoti savo verslą.
 2. Atviri verslumo ir verslo pradžios mokymai, kursai ir seminarai vyksta Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose ir Panevėžyje.
 3. Vidiniai verslumo ir verslo pradžios mokymai, kursai ir seminarai vedami visoje Lietuvoje, pagal įmonės pageidavimą. Tokie mokymai pritaikomi (adaptuojami) konkrečios organizacijos veiklos specifikai. Prieš mokymus, lektorius-konsultantas atlieka poreikių ir situacijos analizę įmonėje, o reikalui esant ir už jos ribų. Lektorius-konsultantas bendrauja su įmonės vadovais, darbuotojais kuriems bus vedami mokymai, o taip pat klientais, jei tai yra mokymų temos dalis.
 4. Vidinių mokymų vedimo laikas, vieta ir kaina derinama su kiekviena organizacija atskirai.
 5. Mokymai „Veiklos planavimas ir ilgalaikės verslo strategijos kūrimas” gali būti vedami nuotoliniu būdu.
 6. Verslumo mokymai sudaryti iš keturių mokymų ciklo:
  1. Verslo pradžia nuo verslo idėjos
  2. Verslo planavimas – nusprendusiems kurti nuosavą verslą
  3. Veiklos planavimas verslo pradžioje – verslo savininkams ir vadovams
  4. KPI rodikliai, finansai ir darbuotojų motyvaciją (Įmonių savininkams ir vadovams)

Verslumo – verslo pradžios mokymai, kursai, seminarai:

Verslo pradžia nuo verslo idėjos - Manager.LT Akademija

Verslo pradžia nuo verslo idėjos

Šie verslumo mokymai yra skirti dar tik svarstantiems apie nuosavą verslą. Mokymų tikslas yra padėti dalyviams išgryninti galimas verslo idėjas, suprasti apmokestinimo mokesčiais skirtumus ir sustiprinti savo pasitikėjimą pradėti nuosavą verslą – „dirbti sau“.


Verslo planavimas - nusprendusiems kurti nuosavą verslą

„Verslo planavimas – nusprendusiems kurti nuosavą verslą”

„Verslo planavimas – nusprendusiems įkurti nuosavą verslą“ mokymų tikslas yra supažindinti su verslo veiklos planavimu, galimybių paieška, mokesčių sistema, suprasti veiklos rodiklius, kurie parodo veiklos efektyvumą.


KPI rodikliai, finansai ir darbuotojų motyvaciją

KPI rodikliai, finansai ir darbuotojų motyvaciją (Įmonių savininkams ir vadovams)

Būdami įmonės vadovu ir lyderiu, Jūs turite didesnius iššūkius, nei kiti žmonės, ir nuolat siekiate efektyvinti įmonės veiklą. Patyrus su karantinu susijusius iššūkius, įmonių vadovai privalėjo priimti daug įvairių sprendimų, ir jų nemažai dar laukia ateityje. Galbūt su šiais iššūkiais susiję ir iškelti Jūsų tikslai sau bei įmonei yra didesni nei kada nors buvo, tačiau reikalingiems sprendimams priimti laiko yra mažiau nei bet kada.


VISI MANAGER.LT AKADEMIJA RENGIAMI MOKYMAI