Motyvuoti ir tikslo siekiantys darbuotojai užtikrina verslo sėkmę – tą patvirtintų kiekvienas. Kaip pasiekti, jog visa komanda dirbtų vardan vieno tikslo? – Išbandykite koučingą – ši paslauga suteiks Jums ar/ir Jūsų darbuotojams galimybę išgryninti savo lūkesčius, bei padės atrasti tinkamiausius metodus jiems įgyvendinti.

Koučingas - Coaching - Geriausias pasirinkimas

Koučingas – tai asmenybės ugdymo metodika, padedanti:

Ypač tinkama vadovams – atsiradus esminių pokyčių poreikiui.

Jei esate žmogus, pasiruošęs pokyčiams ir ieškantis išeities – ši metodika gali ypač tikti jums. Praktika rodo, kad koučingas efektyviausias – stiprioms asmenybėms arba norintiems pastiprinti save.

Trukmė  – pagal individualų poreikį. Sesijomis / ciklais / temomis.  Vienos sesijos įprasta trukmė – 1 val., ciklo – 7 susitikimai. Formatas – pokalbis, vyksta gyvai, Skype arba telefonu.

Kaip dirbsime kai pasirinksime koučingą – 30 min. susitikimas – skirtas susipažinimo pokalbiui. T.y. pirmiausia susitiksime ir pasikalbėsime, kad suprastumėme Jūsų situaciją / lūkesčius – t.y. ar iš tiesų tai tinkamiausia metodika būtent jums ir dabar? Jei taip – paaiškinsime, kaip ir kokiomis sąlygomis ir metodikomis dirbsime susitikimų / sesijų metu.

Giedrė Urmulevičiūtė Manager.LT Akademija lektorė, verslo konsultantė, koučerė

Manager.LT Akademija lektorė ir verslo konsultantė – koučerė Giedrė Urmulevičiūtė
Specializacija: efektyvi komunikacija, profesionalus klientų aptarnavimas, bendravimas ir bendradarbiavimas, komandos formavimas, sudėtingų situacijų ir streso valdymas, laiko planavimas ir valdymas…

Daugiau informacijos:

Telefonais:
Mob. – +370 615 31080.
Klaipėdoje – 8 46 410300;
El. p. – akademija@manager.lt


Koučingas - Coaching - Geriausias pasirinkimas

Oleta – atvejo analizė

Kai ieškome atsakymų, dar netikime, kad juos žinome ir galime pritaikyti gyvenime. Kartais užtenka, jog kitas žmogus užduotų tą patį klausimą, kuris atrodė neišsprendžiamas vakare kartojant jį veidu užgulus pagalvę, jog iškarto balsu išpyškintum atsakymą. Tinkamas klausimas pasuka mintis nauja kryptimi, kuria patys savęs nepasuktumėme. Kartais tereikia pajausti, jog nesi vienas su metamais iššūkiais, kad pajėgsi juos įveikti. Kartais tereikia paskatinimo iš išorės, jog paimtum ir susikurtum tokį gyvenimą, kokio iš tiesų nori. Kad vėliau netektų meluoti savo širdžiai, kaip tu iš tiesų niekada nenorėjai sėdėti prie to staliuko.