Emocinis intelektas ir jo lavinimas. Gebėdami suprasti bei valdyti savo ir kitų emocijas, patiriame mažiau streso darbe, efektyviau bendraujame ir bendradarbiaujame tiek su savo kolegomis, tiek su klientais, užtikriname gerą klimatą kolektyve, mažėja konfliktinių situacijų, didėja mūsų pačių ir žmonių, su kuriais dirbame, suinteresuotumas bei motyvacija, pasiekiame didesnių laimėjimų darbe ir karjeroje. Kiekviename mūsų slypi emociniai sugebėjimai, ir šiuos gebėjimus galime lavinti mūsų parengtoje mokymų programoje „Emocinė inteligencija: nauda žmogui ir organizacijai”.

Emocinė inteligencija ir sėkmė - emocinis intelektas

Mokymo „Emocinė inteligencija: nauda žmogui ir organizacijai” tikslai:

Mokymo metodika:

Mokymo turinys:

Emocinio intelekto lavinimo programos vadovė ir mokymus veda:

Jolanata Mileškienė - Manager.LT Akademija vadovė

Manager.LT Akademija vadovė, Jolanta Mileškienė.
Žmogiškųjų išteklių, suaugusiųjų švietimo (Andragogikos) ir vadybos specialistė, mokymų trenerė, suaugusiųjų mokymo programų sudarytoja.
Ekspertinės sritys: suaugusiųjų švietimas, pokyčių valdymas, profesionalus pardavimas, efektyvus klientų aptarnavimas, konfliktinių situacijų valdymas, klientų aptarnavimo kokybės gerinimas, komandos formavimas ir stiprinimas, 360 laipsnių grįžtamojo ryšio vadovavimo kompetencijų vertinimas (sertifikuota specialistė).
Plačiau apie lektorę…

Dalyviams suteikiami pažymėjimai apie dalyvavimą mokymuose.

Daugiau informacijos ir registracija:

Vilniuje – +370 5 2102326;
Klaipėdoje – +370 46 410300;
Mob. – +370 615 31080.
El. paštu – akademija@manager.lt

Atsakymai į dažnai užduodamus klausimus DUK

  1. Emocinio intelekto lavinimo mokymai skirti visų grandžių vadovams, o labiausiai vidurinės grandies vadovams, siekiantiems efektyvaus vadovavimo, bei tiems kurie nori kelti savo kompetenciją gerinant tarpasmeninius santykius.
  2. Atviri mokymai, kursai ir seminarai vyksta Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose ir Panevėžyje.
  3. Vidiniai mokymai, kursai ir seminarai vedami visoje Lietuvoje, pagal pageidavimą. Tokie mokymai pritaikomi (adaptuojami) konkrečios organizacijos veiklos specifikai. Prieš mokymus, lektorius-konsultantas atlieka poreikių ir situacijos analizę įmonėje, o reikalui esant ir už jos ribų. Lektorius-konsultantas bendrauja su įmonės vadovais, darbuotojais kuriems bus vedami mokymai, o taip pat klientais, jei tai yra mokymų temos dalis.
  4. Vidinių mokymų vedimo laikas, vieta ir kaina derinama su kiekviena organizacija atskirai.
  5. Emocinio intelekto lavinimo mokymai gali būti vedami individualiai vienam ar keliems asmenims. Individualių emocinio intelekto mokymų laikas ir kaina derinami atskirai.
  6. Emocinio intelekto lavinimo mokymai vadovams gali būti vedami nuotoliniu būdu.
  7. Mokymai pritaikyti ir valstybės tarnautojams
  8. EQ – Emocinis intelektas

Lyderystės ir vadovavimo mokymai, tyrimai ir straipsniai:

Vadovų kompetencijų vertinimas - ataskaita

Ko turi mokytis vadovas lengva identifikuoti 360 laipsnių grįžtamojo ryšio tyrimo pagalbaVISI MANAGER.LT AKADEMIJA RENGIAMI MOKYMAI