Šie mokymai yra skirti dar tik svarstantiems apie nuosavą verslą. Mokymų tikslas yra padėti dalyviams išgryninti galimas verslo idėjas, suprasti apmokestinimo mokesčiais skirtumus ir sustiprinti savo pasitikėjimą pradėti nuosavą verslą – „dirbti sau“.

Verslo pradžia nuo verslo idėjos - Manager.LT Akademija

„Verslo pradžia nuo verslo idėjos“ mokymų esmė

Dažnai girdime ir  skaitome įvairiuose šaltiniuose (TV laidose, straipsniuose, knygose ir pan.), kurie teigia,  jog „dirbk tai ir ten, kur yra tavo aistra ir būsi sėkmingas!“ Tai yra tiesa, tačiau yra ir kita šios istorijos dalis, kuri sako, jog, jeigu nesuprasime, kokios kliūtys laukia ateityje, kai pradėsime dirbti sau, nepajėgsime prisiimti atsakomybės už tai, ką darome. Dažnai atsitinka taip, kad žmonės pradeda ieškoti būdų, kaip galima keisti nepageidaujamą situaciją, kurią jau susikūrė dėl nežinojimo. Jeigu kuriame verslą, jis visada reikalaus tiek mūsų paties kaip savininko įdirbio, mūsų asmeninio laiko, tiek ir „beprotiško užsidegimo“ iš mūsų pačių vidaus, kurį kuria mūsų širdis… Todėl reikšmingi ir svarbūs yra abu dalykai:

 1. ką mes darome, turi būti miela mūsų širdžiai ir
 2. turime suprasti, kokia mokestinė našta laukia ateityje bei kaip pereiti kliūtis, su kuriomis galime susidurti kuriant verslą.

 „Pradėti dirbti sau“ – turi kelis esminius „nematomus“ elementus. Tai susiję su tikra idėja, kuri dega jūsų viduje ir tai reiškia, kad mintys jūsų neapleidžia nei dieną, nei naktį, jūsų akys žiba, jūs suprantate savo silpnąsias sritis ir esate pasiruošęs įgyti reikiamas kompetencijas.

Verslumo mokymai apima tokias pagrindines temas:

Mokymuose nagrinėjamos temos leis geriau suprasti nuo ko pradėti verslą, suprasti savo galimybes ir leis nuspręsti, kokia verslo forma geriausiai tiktų norimai idėjai įgyvendinti. 

Jeigu jūs esate visiškai, visiškai išgryninęs, išgvildenęs ką norite veikti ir tikrai tai yra jūsų „aistra veikti“ – tada kibkite į darbus, nes esate pasiruošęs įveikti verslo ir gyvenimo iššūkius, kad ir ką jūs beveiktumėte, jums seksis!

Pastaba. Programa gali būti išplėtota ir apimti daugiau temų, daugiau valandų.

„Verslo pradžia nuo verslo idėjos“ mokymų programos autorė ir mokymus veda:

Gintautė Černiauskė - Manager.LT Akademija lektorė, verslo konsultantė

Manager.LT Akademija lektorė ir verslo konsultantė Gintautė Černiauskė. Plačiau apie lektorę…

Daugiau informacijos ir registracija:

Mokymų trukmė: 8 akad. val., 1 diena

Vilniuje – +370 5 2102326;
Klaipėdoje – +370 46 410300;
Mob. – +370 615 31080.
El. paštu – akademija@manager.lt

Atsakymai į dažnai užduodamus klausimus DUK

 1. Verslumo mokymai „Verslo pradžia nuo verslo idėjos“ yra skirti visiems, dar tik svarstantiems apie nuosavą verslą.
 2. Atviri verslumo ir verslo pradžios mokymai, kursai ir seminarai vyksta Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose ir Panevėžyje.
 3. Vidiniai (uždari) verslumo ir verslo pradžios mokymai, kursai ir seminarai vedami visoje Lietuvoje, pagal įmonės pageidavimą. Tokie mokymai pritaikomi (adaptuojami) konkrečios organizacijos veiklos specifikai. Vidinių mokymų vedimo laikas, vieta ir kaina derinama su kiekviena organizacija atskirai.
 4. Mokymai „Verslo pradžia nuo verslo idėjos“ gali būti vedami nuotoliniu būdu.
 5. Verslumo mokymai sudaryti iš keturių mokymų ciklo:
  1. Verslo pradžia nuo verslo idėjos
  2. Verslo planavimas – nusprendusiems kurti nuosavą verslą
  3. Veiklos planavimas verslo pradžioje – verslo savininkams ir vadovams
  4. KPI rodikliai, finansai ir darbuotojų motyvaciją (Įmonių savininkams ir vadovams)

Daugiau verslumo ir verslo pradžios mokymų: