Šie verslumo mokymai yra skirti dar tik svarstantiems apie nuosavą verslą. Mokymų tikslas yra padėti dalyviams išgryninti galimas verslo idėjas, suprasti apmokestinimo mokesčiais skirtumus ir sustiprinti savo pasitikėjimą pradėti nuosavą verslą – „dirbti sau”.

Verslo pradžia nuo verslo idėjos - Manager.LT Akademija

„Verslo pradžia nuo verslo idėjos” mokymų esmė

Dažnai girdime ir  skaitome įvairiuose šaltiniuose (TV laidose, straipsniuose, knygose ir pan.), kurie teigia,  jog „dirbk tai ir ten, kur yra tavo aistra ir būsi sėkmingas!” Tai yra tiesa, tačiau yra ir kita šios istorijos dalis, kuri sako, jog, jeigu nesuprasime, kokios kliūtys laukia ateityje, kai pradėsime dirbti sau, nepajėgsime prisiimti atsakomybės už tai, ką darome. Dažnai atsitinka taip, kad žmonės pradeda ieškoti būdų, kaip galima keisti nepageidaujamą situaciją, kurią jau susikūrė dėl nežinojimo. Jeigu kuriame verslą, jis visada reikalaus tiek mūsų paties kaip savininko įdirbio, mūsų asmeninio laiko, tiek ir „beprotiško užsidegimo” iš mūsų pačių vidaus, kurį kuria mūsų širdis… Todėl reikšmingi ir svarbūs yra abu dalykai:

 1. ką mes darome, turi būti miela mūsų širdžiai ir
 2. turime suprasti, kokia mokestinė našta laukia ateityje bei kaip pereiti kliūtis, su kuriomis galime susidurti kuriant verslą.

 „Pradėti dirbti sau” – turi kelis esminius „nematomus” elementus. Tai susiję su tikra idėja, kuri dega jūsų viduje ir tai reiškia, kad mintys jūsų neapleidžia nei dieną, nei naktį, jūsų akys žiba, jūs suprantate savo silpnąsias sritis ir esate pasiruošęs įgyti reikiamas kompetencijas.

Verslumo mokymai apima tokias pagrindines temas:

Mokymuose nagrinėjamos temos leis geriau suprasti nuo ko pradėti verslą, suprasti savo galimybes ir leis nuspręsti, kokia verslo forma geriausiai tiktų norimai idėjai įgyvendinti. 

Jeigu jūs esate visiškai, visiškai išgryninęs, išgvildenęs ką norite veikti ir tikrai tai yra jūsų „aistra veikti” – tada kibkite į darbus, nes esate pasiruošęs įveikti verslo ir gyvenimo iššūkius, kad ir ką jūs beveiktumėte, jums seksis!

Pastaba. Programa gali būti išplėtota ir apimti daugiau temų, daugiau valandų.

„Verslo pradžia nuo verslo idėjos” mokymų programos autorė ir mokymus veda:

Gintautė Černiauskė - Manager.LT Akademija lektorė, verslo konsultantė

Manager.LT Akademija lektorė ir verslo konsultantė Gintautė Černiauskė. Plačiau apie lektorę…

Daugiau informacijos ir registracija:

Vilniuje – +370 5 2102326;
Klaipėdoje – +370 46 410300;
Mob. – +370 615 31080.
El. paštu – akademija@manager.lt

Atsakymai į dažnai užduodamus klausimus DUK

 1. Verslumo mokymai „Verslo pradžia nuo verslo idėjos“ yra skirti visiems, dar tik svarstantiems apie nuosavą verslą.
 2. Atviri verslumo ir verslo pradžios mokymai, kursai ir seminarai vyksta Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose ir Panevėžyje.
 3. Vidiniai verslumo ir verslo pradžios mokymai, kursai ir seminarai vedami visoje Lietuvoje, pagal įmonės pageidavimą. Tokie mokymai pritaikomi (adaptuojami) konkrečios organizacijos veiklos specifikai. Prieš mokymus, lektorius-konsultantas atlieka poreikių ir situacijos analizę įmonėje, o reikalui esant ir už jos ribų. Lektorius-konsultantas bendrauja su įmonės vadovais, darbuotojais kuriems bus vedami mokymai, o taip pat klientais, jei tai yra mokymų temos dalis.
 4. Vidinių mokymų vedimo laikas, vieta ir kaina derinama su kiekviena organizacija atskirai.
 5. Mokymai „Verslo pradžia nuo verslo idėjos“ gali būti vedami nuotoliniu būdu.
 6. Verslumo mokymai sudaryti iš keturių mokymų ciklo:
  1. Verslo pradžia nuo verslo idėjos
  2. Verslo planavimas – nusprendusiems kurti nuosavą verslą
  3. Veiklos planavimas verslo pradžioje – verslo savininkams ir vadovams
  4. KPI rodikliai, finansai ir darbuotojų motyvaciją (Įmonių savininkams ir vadovams)

Verslumo – verslo pradžios mokymai, kursai, seminarai:

Verslo planavimas - nusprendusiems kurti nuosavą verslą

„Verslo planavimas – nusprendusiems kurti nuosavą verslą”

„Verslo planavimas – nusprendusiems įkurti nuosavą verslą“ mokymų tikslas yra supažindinti su verslo veiklos planavimu, galimybių paieška, mokesčių sistema, suprasti veiklos rodiklius, kurie parodo veiklos efektyvumą.


Veiklos planavimas verslo pradžioje - verslo savininkams ir vadovams

„Veiklos planavimas verslo pradžioje – verslo savininkams ir vadovams”

Ankstyvos stadijos verslų savininkams ir vadovams organizuojamų mokymų „Veiklos planavimas verslo pradžioje“ tikslas – stiprinti žinias apie pelningos veiklos organizavimą, pardavimo būdus, plėtros galimybes ir strateginį mastymą organizuojant veiklą.


KPI rodikliai, finansai ir darbuotojų motyvaciją

KPI rodikliai, finansai ir darbuotojų motyvaciją (Įmonių savininkams ir vadovams)

Būdami įmonės vadovu ir lyderiu, Jūs turite didesnius iššūkius, nei kiti žmonės, ir nuolat siekiate efektyvinti įmonės veiklą. Patyrus su karantinu susijusius iššūkius, įmonių vadovai privalėjo priimti daug įvairių sprendimų, ir jų nemažai dar laukia ateityje. Galbūt su šiais iššūkiais susiję ir iškelti Jūsų tikslai sau bei įmonei yra didesni nei kada nors buvo, tačiau reikalingiems sprendimams priimti laiko yra mažiau nei bet kada.


VISI MANAGER.LT AKADEMIJA RENGIAMI MOKYMAI