2020 birželio 11 d.

Manager.LT Akademija logotipas

COVID-19 pandemija daugybei organizacijų visame pasaulyje sukėlė didžiulius iššūkius ir pokyčius. Iš pradžių sutelkę visas jėgas ir siekdami išlikti, šių dienų kontekste supratome, kad  COVID-19 nėra vienkartinis iššūkis, ir kad su tuo turėsime gyventi ilgesnį laiko tarpą. Tai – epocha, skatinanti pertvarkyti, adaptuoti įvairius organizacijos veiklos procesus, tame tarpe ir žmogiškųjų išteklių valdymo bei ugdymo. Kyla poreikis adaptuoti savo organizacijoje sprendimus, kurie padėtų valdyti kylančią žmonių psichologinę įtampą dirbant kintančio streso aplinkoje bei užtikrinti reikalingą darbuotojų ugdymą, komandinio darbo ir bendradrbiavimo dvasios palaikymą, tinkamai tarpusavyje derinant fizinio ir skaitmeninio (nuotolinio) mokymo(si) formas.

Maloniai kviečiame įmonių ir organizacijų vadovus, personalo, administracijos vadovus į gyvą susitikimą š.m. birželio 11 d. (ketvirtadienis), 13:30 val., Mokslo ir technologijų parko konferencijų salėje, kurio metu diskutuosime apie tai, kaip didinti komandos „atsparumą“ per COVID epochą, aptarsime žmogiškųjų išteklių valdymo ir darbuotojų ugdymo gaires 2020-2021-iesiems. Bus naudinga ir įdomu! Svečiuose turėsime puikius, profesionalius specialistus. Trumpą programos pristatymą rasite pridedamame kvietime.

Rūpinsimės Jūsų sveikatos saugumu, dėl to reikalinga išankstinė registracija iki 2020-06-08 d. Vietų skaičius yra ribotas. Esant dideliam susidomėjimui renginiu, jį pakartosime.

Maloniai laukiame Jūsų registracijos ir klausimų žemiau pateiktais kontaktais.

Pagarbiai
Jolanta Mileškienė
Manager.LT akademijos vadovė
CheckPoint 360o grįžtamojo ryšio sertifikuota konsultantė
UAB Akrisida | Tel. Vilniuje 8 5 210 23 26 |Tel. Klaipėdoje 8 46 410 300


VISI MANAGER.LT AKADEMIJA RENGIAMI MOKYMAI