Manager.LT Akademija logotipas

Kovo 4 d. 11.00 val. Klaipėdos „Kultūros fabrike“ (Bangų g. 5a) rengiama jau 5-oji Klaipėdos mokinių mokomųjų bendrovių mugė.

Mugės ištakos – 2010 metais vykdytam projekte „Geriausių patirčių sklaida įgyvendinant jaunimo verslumo ugdymo programas“ pagal Norvegijos subsidijų schemą „Patirties perdavimo ir bendradarbiavimo ryšių tarp vietinio, regioninio ir euroregioninio lygio partnerių Lietuvoje ir Norvegijoje stiprinimas“ įgyta patirtis ir žinios. Nuo 2011 m. kiekvieną pavasarį pademonstruoti savo verslumo gebėjimus į verslo kūrimo idėjų mugę kviečiami aktyviausi ir iniciatyviausi Klaipėdos mokiniai.

Šiais metais 5-ojoje mugėje dalyvauti užsiregistravo rekordinis mokinių bendrovių ir verslo komandų skaičius. Net 28 komandos pristatys savo veiklą, pademonstruos verslo kūrimo ir plėtros žinias, parodys savo sukurtus gaminius. Mugėje dalyvaus bendrojo ugdymo mokyklų, paslaugų ir verslo bei turizmo mokyklų mokinių bendrovės, o jų gaminius ir žinias vertins rimta vertinimo komisija sudaryta iš žinomų verslininkų.

Vienas iš vertinimo komisijos narių bus darbo paieškos, karjeros ir verslumo portalo Manager.LT vadovas Aras Mileška.

Mokinių mokomųjų bendrovių mugė žada būti spalvinga, kupina originalių idėjų ir netikėtų atradimų bei geros nuotaikos.

Renginio data: 2015 m. kovo 4 d.
Renginio pradžia: 11:00 val.
Renginio vieta: Klaipėdos “Kultūros fabrikas” (Bangų g. 5a, Klaipėda)