Manager.LT Akademija logotipas

Vos šimtas iš 65 tūkstančių šalyje veikiančių verslo įmonių deklaravo socialinį atsakingumą. O kaip yra šiandien? Kas yra ES darnaus vystymosi ir atsakingumo kultūra? Kiek kainuoja atsakingumas ir kokia iš jo nauda verslui, žmogui, valstybei? Ar investicijos į atsakingą energetiką, į žaliąsias technologijas apsimoka? Ar įmonės mokami atlyginimai darbuotojams yra socialinis atsakingumas ir ar tai gali būti vienas iš vertinimo kriterijų viešuosiuose pirkimuose? Koks yra valstybės atsakingumas ir ką privalome pakeisti, kad atsakingumo kultūra taptų kiekvieno sąmoningo šalies piliečio bruožu, o verslas tiektų vartotojams tik visapusiškai patikrintus ir saugius produktus bei paslaugas? Šiais ir kitais klausimais kviečiame pasisakyti verslo pokyčių konferencijoje „Atsakingo verslo link“.

Vienas iš konferencijos pranešėjų bus darbo paieškos, karjeros ir verslumo portalo Manager.LT vadovas Aras Mileška, kuris skaitys pranešimą tema “Socialiai atsakingas darbdavys – misija įmanoma”.

Pranešimo laikas 12:20 – 12:30 val.

Konferencija vyks: 2015 m. balandžio 16 d. parodos „Individuali statyba 2015“ metu.
Konferencijos pradžia: 10:30 val.
Konferencijos vieta: “Švyturio” arena, Dubysos g. 10, Klaipėda.

Laukiami mokslo, verslo ir viešojo sektoriaus asmenys, suvokiantys ir pasiryžę atsakingai spręsti šalies nūdienos ir ateities gerovės užtikrinimo uždavinius, galintys pateikti konkrečių pavyzdžių bei pasidalinti patirtimi.