Manager.LT Akademija logotipas

Konkursas „Užaugink verslo idėją“ yra didžiausias tokio tipo renginys Vakarų Lietuvoje. Ketvirtus metus iš eilės organizuojamame konkurse dalyvauja studentai iš Klaipėdos universiteto, LCC Tarptautinio universiteto, Klaipėdos Valstybinės Kolegijos, Klaipėdos verslo aukštosios mokyklos, Socialinių mokslų kolegijos, Lietuvos verslo kolegijos ir Žemaitijos kolegijos.

“Konkurso tikslas – skatinti Klaipėdos jaunimą mokymosi įstaigose įgytas teorines žinias taikyti realiose verslo situacijose, o svarbiausia – sudaryti jaunimui galimybę susipažinti su mūsų miesto gerovę kuriančiais verslininkais ir patikėti, kad Klaipėdoje galima laimingai ir oriai gyventi bei dirbti“,- sako konkurso organizatoriai asociacija “Mano miestas Klaipėda”.

Renginio metu jaunimo komandos pristatė optimaliausius sprendimus neišgalvotoms verslo situacijoms. Užduotys komandoms burtų keliu buvo išdalintos pirmajame konkurso etape „Ledlaužis“, o jas pateikė žinomos Lietuvoje bendrovės.

Ketvirtadienį vykusiame konkurso etape jaunimo pateiktus verslo „receptus“ vertino ne tik įmonių atstovai, bet ir komisija, kurią sudaro MMK prezidentas, konsultacines kompanijos “Sabelija” generalinis direktorius Tadas Šatkauskas, Klaipėdos miesto savivaldybės Jaunimo reikalų koordinatorius Modestas Vitkus, ekonomistė, verslo konsultantė, UAB “Makrotera” vadovė Henrika Šakienė, „Manager.LT“ – darbo paieškos, karjeros ir verslumo portalo vadovas, Klaipėdos miesto savivaldybės Smulkaus ir vidutinio verslo tarybos pirmininkas, Klaipėdos apskrities darbdavių asociacijos vadovas Aras Mileška.

Komisijos sprendimu šiemet į finalą pateko iš viso 7-ios stipriausiai pasirodžiusios komandos. Tai „Rytojaus projektai“, „Žalias protas“, „Green men Club“, „4F”, „Klaipėda international“, „Ekonomistų klubas“ bei komanda „The Ladies“.

Konkurso „Užaugink verslo idėją“ atrankos į finalą etapas vyko vasario 21 d., ketvirtadienį, 16 val., Klaipėdos universiteto Aula Magna auditorijų komplekso (Herkaus Manto g. 84) konferencijų salėje.

Kitas konkurso etapas – finalinis turas ir versliausių komandų pagerbimas – planuojamas 2013 kovo 21-ąją, 16 val., Klaipėdos Mokslo ir Technologijų parke. Jo nugalėtojai bus apdovanoti piniginiu prizu bei rėmėjų dovanomis.