Manager.LT Akademija logotipas

Asociacijos „Mano miestas Klaipėda“ Verslo grupės nariai penktus metus iš eilės organizuoja energija trykštantį, jaunatviškai veržlų bei jau tradicija tapusį jaunimo verslumo konkursą „Užaugink verslo idėją 2014“.

Konkursas „Užaugink verslo idėją“ kiekvienais metais suburia perspektyvų ir veiklų Klaipėdos miesto bei Žemaitijos regiono akademinį jaunimą rezultatyviam bendradarbiavimui kartu su iniciatyviais verslo lyderiais. Konkurso populiarumas tarp Klaipėdos ir Vakarų Lietuvos regiono aukštųjų mokyklų studentų įrodė, kad jo reikšmė, skatinant jaunimo iniaciatyvą ir formuojant teigiamą Klaipėdos verslo ir verslininko įvaizdį jaunimo tarpe, yra labai svarbi.

Konkursas paremtas Harvardo universiteto metodika – „verslo užduotys“ (angl. – the business case). Jo metu komandos sprendžia realias įmonių situacijas (problemas) ir ieško novatoriškų sprendimo idėjų. Po atrankinio turo, geriausiai pasirodžiusios komandos vysto galimybių studiją, kurią pristato finaliniame etape. Konkurso galimybių studijas analizuoja ir vertina kompetentinga išorės vertintojų komisija, sudaryta iš verslo įmonių atstovų, universiteto dėstytojų ir verslo aplinkos ekspertų.

Šiais metais konkursą „Užaugink verslo idėją 2014“ papildys būsimiems verslo naujokams skirtas vieno vakaro formos renginys „Start‘up“. Šio renginio metu, konkurso dalyviams, bus suteikiama galimybė pristatyti savo unikalias verslo idėjas potencialiems investuotojams.

Vienas iš finalinio renginio komisijos narių bus darbo paieškos, karjeros ir verslumo portalo Manager.LT vadovas Aras Mileška.

Asociacijos “Mano miestas Klaipėda” verslumo konkurso “Užaugink verslo idėją 2014” renginių datos:
REGISTRACIJA – 2013 m. gruodžio 9 d. – 2014 m. vasario 8 d.
LEDLAUŽIS – 2014 m. vasario 22 d.
ATRANKINIS TURAS – 2014 m. kovo 13 d.
START’UP RENGINYS – 2014 m. kovo 27 d.
SEMINARAI/KONSULTACIJOS/MOKYMAI (konkurso dalyviams) – 2014 m. kovo 17 d. – balandžio 5 d.
FINALAS – 2014 m. Balandžio 10 d.

Renginio vieta: Herkaus Manto g. 84, Klaipėdos mokslo ir technologijų parkas, I aukštas, 101 salytė.
Renginio pradžia: 16:00 val.