Manager.LT Akademija logotipas

Šiemet jau antrą kartą Klaipėdos miesto ir Žemaitijos regiono aukštųjų mokyklų asociacijos „Mano miestas Klaipėda“ (MMK) verslo grupė organizuoja konkursą „Užaugink verslo idėją“. Tradiciniu tampantis konkursas šiemet skatina studentus ne tik kurti idėjas ir joms paruošti verslo planus, bet ir rasti konkrečius sprendimus Klaipėdos verslininkų iškeltoms verslo problemoms.

Konkursu siekiama atskleisti ir ugdyti ateities verslo lyderius, išryškinant jų verslumą, kūrybiškumą ir aktyvumą vietinei verslo bendruomenei. Todėl labai svarbu, kad studentai mokėtų rasti efektyvius sprendimus konkrečioms verslo situacijoms.

Šis konkursas yra puiki proga skatinti Klaipėdos miesto ir Žemaitijos regiono verslininkų bei mokslo įstaigų bendradarbiavimą. Tai abipusė nauda: studentai gali pasisemti realios patirties ir gauti patarimų iš žmonių, kurie kasdien dirba verslo pasaulyje, o verslininkai – atrasti talentingus jaunus darbuotojus, turinčius naujų idėjų.

Finalinis konkurso renginys įvyks šių metų gegužės 12 dieną. Renginio metu studentai pristatys parengtus verslo planus, o geriausiai komisijos įvertintos komandos bus apdovanotos prizais.

Vienas iš studentų parengtų verslo planų vertinimo komisijos narių bus Manager.LT vadovas, Klaipėdos apskrities darbdavių asociacijos vadovas Aras Mileška.

Renginio eiga:

16:00 Renginio pradžia
16:05 Sveikinimo kalbos (Klaipėdos m. meras, MMK prezidentas, Philip Morris Lietuva direktorius)
16:20 Konkurso reglamentas
16:25 Komandų parengtų verslo planų pristatymai (prezentacija iki 15 min., klausimai-atsakymai, komisijos pastabos)
18:05 Komisijos vertinimas, balų skaičiavimas // Aukštųjų mokyklų atstovų pasisakymai
18:20 Apdovanojimų ceremonija
18:40 – 19:30 Aptarimas prie taurės vyno

Renginio data: 2011m., gegužės 12 diena
Renginio pradžia: 16:00val.
Renginio vieta: viešbutis „Amberton Klaipėda“.