Manager.LT Akademija logotipas

Socialinių mokslų kolegija (SMK) kartu su partneriais – verslo įmonėmis ir darbdavių asociacijomis – skelbia VERSLO TALENTŲ MEDŽIOKLĘ.

Jei esi bet kurios Lietuvos aukštosios mokyklos studentas ir nori įsiveržti į verslo pasaulį, ateik ir išbandyk savo jėgas Simuliacinių įmonių konkurse-mugėje.

Sumaniausiems ir versliausiems bus pasiūlytos realios darbo vietos įmonėse. Be to, verslininkai padės Jums realizuoti savo idėjas steigiant verslo įmones ir investuojant į jas.

Kas gali dalyvauti? Konkurse – mugėje gali dalyvauti visų Lietuvos aukštųjų mokyklų studentai.

Kokia nauda studentui? Papildomas pažymėjimas ir įrašas Jūsų CV, galimybė sutikti darbdavį ir įsidarbinti arba įkurti savo įmonę.

Konkurso eiga: Konkursą sudaro trys pusfinaliai Klaipėdoje, Vilniuje, Kaune ir finalas Klaipėdoje. Konkurso metu vyks simuliacinių įmonių pristatymai, bus sprendžiamos užduotys pagal realius Lietuvos verslo įmonių pateiktus atvejus.

Ko reikia norint dalyvauti? Suburti komandą, paruošti simuliacinės įmonės 5 min. pristatymą. Visos kitos užduotys bus atliekamos konkurso metu, specialiai ruoštis nereikia.

Kiek narių gali sudaryti simuliacinę įmonę? Komandą gali sudaryti nuo 2 iki 6 studentų.

Kas sudarys komisiją? Komisiją sudarys verslo įmonių atstovai. Vienas iš renginio vertinimo komisijos narių bus Manager.LT vadovas Aras Mileška.

Koks komisijos vaidmuo? Komisija vertins, kuri simuliacinė įmonė sėkmingiausiai veikia konkurse-mugėje, taip pat išrinks geriausius vadybinius bei pardavimo įgūdžius pademonstravusius studentus.

Kas bus vertinama? Komandos simuliacinės įmonės pristatymas, pademonstruoti studentų vadybiniai ir pardavimo įgūdžiai konkurso-mugės metu.

Komandų registracija vykdoma iki 2012 m. gegužės 15 d. el. paštu info@smk.lt

Pusfinaliai:
Kaune – 2012 gegužės 21 d. 14.00 val.
Vilniuje – 2012 gegužės 22 d. 14.00 val.
Klaipėdoje – 2012 gegužės 23 d. 14.00 val.

Finalas
Klaipėdoje – 2012 gegužės 30 d.