Manager.LT Akademija logotipas

Trečius metus iš eilės Klaipėdoje vyko Klaipėdos miesto bendrojo lavinimo mokyklų Mokomųjų Mokinių Bendrovių (MMB) mugė. Mokomųjų mokinių bendrovių mugė organizuojama tęsiant 2010 metais vykdyto projekto „Geriausių patirčių sklaida įgyvendinant jaunimo verslumo ugdymo programas“ pagal Norvegijos subsidijų schemą „Patirties perdavimo ir bendradarbiavimo ryšių tarp vietinio, regioninio ir euroregioninio lygio partnerių Lietuvoje ir Norvegijoje stiprinimas“ įgytas patirtis ir žinias.

Mugės tikslas yra skatinti Klaipėdos miesto bendrojo lavinimo mokyklų mokinių verslumą. Mugės metu buvo pristatyti įsteigtos bendrovės ar mokinių komandos gaminiai ir paslaugos.

Savo gaminamą produkciją ir paslaugas pristatė Klaipėdos miesto bendrojo lavinimo mokyklų 9-12 (I-IV gimnazijų) klasių mokiniai, 2012-2013 m.m. vykdę (vykdantys) MMB veiklą bei kitos mokinių komandos, vykdžiusios gamybinę ar paslaugų teikimo veiklą MVK.

MMB mugės dalyvius vertino Klaipėdos miesto savivaldybės administracijos Ugdymo ir kultūros departamento Švietimo skyriaus vedėjo įsakymu patvirtinta Vertinimo komisija ir mugės lankytojai. Vienas iš vertinimo komisijos narių buvo Manager.LT vadovas Aras Mileška.

MMB mugės dalyviai buvo apdovanoti diplomais ir prizais (pagal atskiras nominacijas: MMB – geriausias stendas, geriausias interviu, geriausias pristatymas, novatoriškiausia idėja) MVK geriausias pristatymas ir geriausia MVK. Viena nominacija iš MMB ir MVK – socialiai atsakingas verslas.

Renginio organizatoriai – Klaipėdos miesto savivaldybės Ugdymo ir kultūros departamento administracijos Švietimo skyrius, Klaipėdos bendrojo lavinimo mokyklų ekonomikos mokytojai, Klaipėdos moksleivių saviraiškos centras.

Renginio partneriai – Lietuvos Junior Achievement, Klaipėdos universitetas, Prekybos centras „Studlendas“ ir kiti.

Mugė vyko 2013 m. vasario 28d, Prekybos centre „Studlendas“, Klaipėdos universitete (Aula Magna auditorijoje).