Manager.LT Akademija logotipas

Socialinių Mokslų Kolegija PRISTATO Nacionalinį moksleivių verslumo konkursą “Verslo Genijus”. Konkursas skirtas ambicingiems, veržliems ir nebijantiems iššūkių moksleiviams!

Konkurso tikslas – skatinti jaunų žmonių verslumą, domėjimąsi verslo naujovėmis bei aktualijomis, norą kurti ir tobulėti, priimti kūrybiškus, netradicinius verslo sprendimus pasitelkiant šiuolaikines technologijas bei priemones.
Konkurse gali dalyvauti 9-12 klasių moksleiviai.

KONKURSO ETAPAI:

Konkursas vykdomas 3 etapais:

1 etapasATRANKINIS TURAS. Moksleiviai turi suburti 3 draugų komandą ir atlikti šį testą Atrankinio turo rezultatų paskelbimas 2012 m. kovo 27 d., kurio metu paaiškės 60 laimingųjų komandų patekusių į pusfinalius.

2 etapasPUSFINALIAI. Kiekviename mieste susirungs po 12 geriausiai atrankiniame konkurso ture pasirodžiusių komandų.

Pusfinaliai vyks 5 Lietuvos miestuose:

Kiekvienam mieste bus išrinkta po tris versliausias komandas, kurios veliau susirungs finale Klaipėdoje ir kovos dėl Verslo genijaus vardo.

3 etapasFINALAS. Konkurso finalas ir apdovanojimai vyks 2012 m. gegužės 24 d. Klaipėdoje. Finale laimėjusi komanda bus apdovanota ne tik vertingais konkurso rėmėjų įsteigtais prizais, bet ir turės galimybę praleisti visą darbo dieną tarptautinėje AB “Vakarų laivų gamyklos” įmonėje.

Klaipėdos renginio vertinimo komisijos narys Manager.LT vadovas Aras Mileška.

Projekto partneriai:

Skatinkime verslumą Lietuvoje!