Manager.LT Akademija logotipas

Maloniai kviečiame Jus dalyvauti seminare, apskrito stalo diskusijoje įmonių socialinės atsakomybės kaip bendros vertės kūrimo versle ir visuomenėje tema.

Renginys suteikia galimybę verslo, darbuotojų, pilietinės visuomenės ir savivaldos atstovams kartu aptarti, kaip skatinti Klaipėdos regiono verslo konkurencingumą, regiono ekonominę ir socialinę pažangą, pasinaudojant praktiniais Lietuvos ir užsienio įmonių socialinės atsakomybės ir bendros vertės kūrimo pavyzdžiais.

Paskutinių mėnesių naujienos – įvykiai „SNORO” banke, Vilniaus taksi įmonių skandalas bei dar pernai skelbtas vis mažėjančio pasitikėjimo verslu Lietuvoje tyrimas rodo, kad neatsakinga verslo veikla vis dažniau sukelia problemų. Tačiau tai tik viena medalio pusė – vieno žinomiausių pasaulio verslo konkurencingumo ekspertų, Harvardo Universiteto profesoriaus Michael Porter įsitikinimu, įmonių socialinė atsakomybė, kurianti bendrą vertę verslui ir visuomenei tuo pačiu metu, yra galingiausias verslo konkurencingumo variklis pasaulyje. Socialinių, skaidrumo ar aplinkosauginių aspektų integravimas į verslo procesus, kaip daugelis Lietuvos įmonių jau įsitikino, padeda kurti naujus produktus ir paslaugas, tobulina produktų ar paslaugų kokybę, padeda taupyti, išeiti į kitų Europos šalių rinkas bei didinti darbo našumą ir efektyvumą.

Renginyje pranešimus skaitys ir diskusijose dalyvaus:

Diskusijoje dalyvaus ir pasisakys Klaipėdos apskrities darbdavių asociacijos ir Manager.LT vadovas Aras Mileška.

Renginio metu bus pristatomi pasiteisinę regiono įmonių ĮSA praktikos pavyzdžiai, Nacionalinio ĮSA skatinimo projekto teikiamos galimybės įmonėms. Siekiant padidinti seminaro aktualumą ir naudą dalyviams, kviečiame registruojantis išsakyti pageidavimus dėl ĮSA temų/probleminių aspektų, kurie aktualūs Klaipėdos regiono verslui ir kuriuos seminaro rengėjai galėtų integruotų į programą/diskusijas.

Seminaro data: 2012 m., kovo 2 d.
Seminaro pradžia: 11:00val.
Seminaro vieta: „Park Inn by Radisson Klaipėda” viešbutis (adresas: Minijos g. 119, Klaipėda).

Detali renginio programa, kuri bus tikslinama atsižvelgus į konkrečius besiregistruojančiųjų pageidavimus, bus siunčiama tik registruotiems dalyviams.

Registracija į renginį būtina. Registruotis galite iki vasario 29 d. elektroniniu paštu: adele.wiman@undp.org; arba faksu: 8(5) 21 07 401. Detalesnė informacija telefonu: 8(5) 210 7402.

Seminaras yra projekto „Vartai: įmonių socialinės ir aplinkosauginės inovacijos“ dalis. Projektą finansuoja Europos socialinis fondas, pagal 2007-2013 m. Žmogiškųjų išteklių plėtros veiksmų programos 1 prioritetą „Kokybiškas užimtumas ir socialinė aprėptis“. Projektą įgyvendina Jungtinių Tautų vystymo programa Lietuvoje, kartu su Lietuvos verslo darbdavių konfederacija, profesine sąjunga „Solidarumas“ ir Nevyriausybinių organizacijos paramos ir informacijos centru.