Manager.LT Akademija logotipas

Šiaulių universiteto Karjeros centras spalio – lapkričio mėn. organizuoja seminarų ciklą studentams „Karjeros akademija II“.

„Karjeros akademijos“ tikslas – skatinti studentus mokytis siekti karjeros iš sėkmingų pavyzdžių bendraujant su įvairių organizacijų, profesijų atstovais, kurie pasidalintų savo patirtimi ir supratimu apie karjerą ne tik diskusijų metu, bet ir praktiniuose užsiėmimuose.

Seminaras “Kaip sėkmingai integruotis darbo rinkoje, – samdomas darbuotojas ar nuosavas verslas?“ yra vienas iš seminarų organizuojamų “Karjeros akademijos”.

Seminaro programa:

Seminaro nauda:
Studentai galės pagilinti supratimą apie asmeninės karjeros planavimą. Supras kaip suderinti poreikius tarp to, ko nori darbdaviai ir to, ko nori ieškantysis darbo. Sužinos kokios galimybės yra pradėti nuosavą verslą ir ko aplamai reikia kad jį pradėti.

Seminarą veda Aras Mileška (Klaipėdos apskrities darbdavių asociacijos vadovas, Lietuvos verslo darbdavių konfederacijos prezidiumo narys, Darbo paieškos, karjeros ir verslumo portalo Manager.LT vadovas).

Seminaro data: 2010m. spalio 7d.
Seminaro laikas: 14:00val.
Seminaro trukmė: 2 ak.val.
Seminaro vieta: Šiaulių universiteto Baltoji salė (Vilniaus g. 88, II aukštas)

Paskubėk! Dalyvių skaičius ribotas!
Registracija vyksta iki spalio 5 d. el. paštu k.turauskaite@cr.su.lt

Studentų atsiliepimai (neredaguoti)

Seminaras paskatino pamąstyti apie asmeninės karjeros planavimo reikšmę, padėjo atsakyti į pastaruoju metu vis dažniau iškildavusį klausimą: kas geriau – samdomas darbas ar nuosavas verslas? Džiaugiuosi turėjusi galimybę susisteminti turėtas žinias, sužinoti apie CV rengimo ir motyvacinio laiško rašymo subtilybes, pažvelgti į jas darbdavio akimis. Sutinku su požiūriu, kad aukštą dirbančio ar ieškančio darbo žmogaus savivertę rodo nuostata – visur gerai, kur aš esu. Manau, kad karjeros planavimas, pasitikėjimas savimi, pagarba sau ir kitiems, mokėjimas save tinkamai pristatyti, entuziazmas, nuolatinis tobulėjimas gali padėti kur kas kryptingiau siekti karjeros.

Spalio 7 dieną „Karjeros akademijos“ seminare, mes – studentai, galėjome išgirsti atsakymus į kasmet kylantį vieną, ir tą patį klausimą: ar mums pavyks susirasti darbą pagal savo specialybę? Seminaro eigoje ėmėme suprasti, ko reikia sėkmingai karjerai. Atvėrė akis, kad be įgytų teorinių žinių, turi susikurti viziją ir jos kryptingai siekti. Neužtenka turėti vienokių, ar kitokių būdo savybių, šalia to, turi susikurti tokį gyvenimo aprašymą, kad darbdaviui perskaičius atrodytų,kad ši darbo vieta, tavo siekiamas tikslas. Taip pat, turi domėtis ko reikia rinkoje,kaupti žinias apie įmonę ar įstaigą, kurioje norėtum įsidarbinti. Šie Karjero akademijos rengiami seminarai turėtų būti lankomi ne laisvu noru, o kaip būtinas dalykas, nes jie padeda suvokti, kad jau dabar reikia planuoti savo karjerą, kaupti kompetencijas užsiimant papildoma veikla.