Manager.LT Akademija logotipas

Liepos 15 – rugpjūčio 30 d. aukštųjų ir profesinių mokyklų studijas baigusius absolventus Lietuvos darbo birža kviečia dalyvauti renginių cikle „Būk matomas“.

Antrus metus organizuojama akcija siekiama ne tik sparčiau integruoti absolventus į darbo rinką, bet ir kiekvienam skirti individualų dėmesį, patarti ir padėti rasti geriausias profesines galimybes, supažindinti su darbo paieškos būdais, skatinti jaunuolius planuoti savo karjerą, ugdyti asmenines savybes ir gebėjimus. Akcija taip pat siekiama parengtus naujus specialistus pristatyti darbdaviams padedant apsirūpinti reikiama kvalifikuota darbo jėga.

Renginiuose jaunuoliai bus supažindinti su galimybėmis ir būdais, kaip būti matomiems ir pastebėtiems darbdavių: kaip plėsti kontaktų tinklą, sistemingai ieškoti darbo, parengti gyvenimo aprašymą, tinkamai prisistatyti darbo pokalbio metu. Tuo tarpu darbdaviai, ieškantys tam tikrų profesijų ar gebėjimų specialistų, bus nuolat informuojami apie registruotus darbo ieškančius absolventus.

Manager.LT vadovas Aras Mileška renginio metu skaitys pranešimą tema – “Pokalbis su darbdaviu – sėkmės paslaptys”. Seminaro metu bus pasidalinta patirtimi kaip pasiruošti pokalbiui su darbdaviu, patariama kaip atkreipti darbdavio dėmesį.

Renginio data: 2013 m., rugpjūčio 06 d.
Renginio pradžia: 10:00 val.
Renginio trukmė: 1 val.
Renginio vieta: Aukštoji g. 12, Klaipėda (Jaunimo darbo centro skyrius).