Manager.LT Akademija logotipas

Verslauk projekto istorija Lietuvoje prasidėjo dar 2005 metais. Tuomet konkursas buvo visiškai nauja idėja, atkeliavusi iš Vakarų Europos, kur tuo metu panašaus tipo konkursai labai sėkmingai vyko jau kuris laikas. Verslauk nuo 2005 metų buvo organizuojamas Vilniaus mieste. 2007 metais projektas vykdė sparčią plėtrą ir prie projekto prisijungė Kauno ir Klaipėdos miestai, kuriuose tuomet įsisteigė dar keturios naujos įmonės. Kai kurios įmonės šiandien dienai veikia išties sėkmingai.

Šiuo metu Verslauk yra nacionalis konkursas organizuojamas trijuose didžiausiuose Lietuvos miestuose.

Spalio 13 d. 13 val. Klaipėdos Mokslo ir technologijų parko 101 konferencijų salėje vyks „Verslauk” seminaras „Sėkmingas bendravimas su kitais”, kurį ves Manager.LT Akademija lektorė Jolita Pundziuvienė.

Gebėjimas sėkmingai kurti santykius su kitais verslo pasaulyje yra vienas svarbiausių dalykų, užtikrinančių ilgalaikį įmonės gyvavimą. Versle svarbu viskas: santykiai su tiekėjais, partneriais, klientais, darbuotojais, visuomene, mokslo atstovais ir pan. Santykiai taip pat yra ir sėkmingos lyderystės pagrindas. Šio seminaro metu įgysite žinių, lemiančių 80 proc. sėkmės Jūsų veikloje ir gyvenime.

Seminaro temos:

Seminarą ves: Jolita Pundziuvienė, Manager.LT Akademijos verslo konsultantė – psichologė. Psichologijos ir edukologijos mokslų magistrė, baigusi studijas pagal teisės psichologijos programą ir įgijusi aukščiausiąją vadybinę kategoriją. Turi daugiau nei 10 metų psichologinio konsultavimo ir mokymų, daugiau nei 6 metų aukščiausios grandies vadovavimo patirties. Neformaliojo darbuotojų mokymo programų bendraautorė.

Seminaro data: 2011m. spalio 13d.
Seminaro laikas: 13:00-16:00 val.
Seminaro vieta: H.Manto g. 84, Klaipėda (Klaipėdos mokslo ir technologijų parkas), 101 konferencijų salė