Kiekvieno verslo sėkmė prasideda nuo taikliai parinkto pavadinimo. Visų pirma, pavadinimas turi būti įsimintinas ir kelti tam tikras asociacijas vos tik jį išgirdus. Pateikiame jums keletą patarimų, kaip greitai sugalvoti originalų ir taiklų pavadinimą jūsų verslui.

Marketingo projektų valdymas - Manager.LT Akademija

Brainstorminkite. Pagalvokite, kokius jausmus norite žmonėms sukelti, kai jie išgirs jūsų verslo pavadinimą. Užsirašykite visus žodžius, kurie tik ateis į galvą, vėliau juos sugrupuokite pagal reikšmes.

Susiekite. Prigalvokite susijusių žodžių ar frazių, norimiems jausmams sukelti. Pasiimkite žodyną ir susiraskite visų šių žodžių ar frazių sinonimus.

Dar labiau susiekite. Išverskite šiuos žodžius į graikų ir lotynų kalbas. Išsiaiškinkite, kokios spalvos, brangakmeniai, augalai ir gyvūnai yra susiję su jūsų žodžiais.

Eksperimentuokite. Pradėkite žaisti su savo atrinktų žodžių deriniais, nebijokite paeksperimentuoti ir su žodžių dalimis. Kol kas nieko apie juos nespręskite, tiesiog viską susirašykite.

Atspindėkite. Peržiūrėkite savo sąrašą, ištarkite jame jau esančius pavadinimus ir žiūrėkite, kaip jie jus privers jaustis išgirdus.

Pasitarkite. Šį sąrašą parodykite tiems žmonėms, kurių nuomonę norėtumėte išgirsti. Paklauskite, kokius jausmus ir mintis jiems sukelia tie pavadinimai vos tik juos išgirdus, ar jie yra lengvai įsimenami?

Sudėliokite prioritetus. Jau pats metas išbraukti tuos variantus, kurie nelabai tinka, o likusius išrikiuoti eilės tvarka.

Patikrinkite prekių ženklus. Patikrinkite ar jūsų sąraše esančių pavadinimų savo veiklos srityje nenaudoja kiti. Teoriškai galima naudoti tą patį ar panašų pavadinimą, jeigu jūsų veiklos sritis kardinaliai kitokia, tačiau turėtumėte žinoti, kad tai sukels nepatogumų tiek jums, tiek jiems.

Patikrinkite duomenų bazes. Turite įsitikinti, ar jūsų pasirinktas pavadinimas dar neužregistruotas duomenų bazėje. Naudodami savo pasirinktą pavadinimą sukurkite interneto svetainę. Jei to padaryti neįmanoma, teks persvarstyti pavadinimą. Kuriant interneto svetainę jūsų įmonės pavadinimas ir svetainės nuoroda turi būti identiški.

Paieška internete. Net jeigu niekas neturi tokio paties pavadinimo svetainės, vis tiek turite įsitikinti, kas ir kokioje srityje naudoja tokį pavadinimą. Tai nereiškia, kad jums reikės atsisakyti pasirinkto pavadinimo. Tiesiog turite tai žinoti.

Užregistruokite verslo pavadinimą. Jei jūsų pasirinktas variantas jums patinka ir yra laisvas, nedelsiant jį užregistruokite. Taip pat iš karto pradėkite naudoti prekės ar paslaugos ženklą.

Patarimai:

Šaltinis: Vakarai.LT


Geriausi mokymai pagal temą:


Profesionalus pardavimas telefonu - 2 d. mokymai pardavimo darbuotojams kursai

Profesionalus pardavimas telefonu

Pardavimo telefonu mokymai yra skirti tiek pardavimus atliekantiems tik telefonu (telemarketingo darbuotojams), tiek aktyvių pardavimų vadybininkams, visiems kurie siekia geriausiu pardavimo telefonu rezultatų.


VISI MANAGER.LT AKADEMIJA RENGIAMI MOKYMAI