Manager.LT Akademija logotipas

“KTU Ingenium” jau tapo renginio „KTU Karjeros dienos” tradicija ir šiemet organizuojamas jau ketvirtą kartą. „KTU Ingenium 2012” vyks kovo 21 d. Renginio esmė yra intelektualus žaidimas, kuris į vieną komandą suburia įvairius žmones – studentus, įmonių ir Universiteto atstovus. Skirtingi požiūriai, įvairios nuomonės, nevienoda patirtis – tai raktas, padedantis komandoms išspręsti renginio vedėjo pateiktas užduotis. Vienoms užduotims atlikti reikia įžvalgumo, žinių, problemų analizės ir jų sprendimų gebėjimų, kitoms atvirkščiai – kūrybiškumo, gebėti improvizuoti, mokėti bendrauti ir dirbti komandoje.

Norėdami dalyvauti „KTU Ingenium 2012”, studentai turi įveikti nelengvą atranką. Atranka vyksta keliais etapais, kuriuose atrenkami patys aktyviausi, veikliausi, išradingiausi, sumaniausi, drąsiausi studentai. Juk sakoma: „Kur skirtingos nuomonės, ten gimsta pačios originaliausios idėjos.”

Šis renginys – daugiau nei žaidimas, tai proga pabendrauti su įdomiais žmonėmis, sudalyvauti intelektualiame konkurse, užmegzti kontaktų, išbandyti save, laimėti prizų, atskleisti potencialą nestandartiniu būdu.

Renginio pabaigoje įmonių atstovai, įvertinę dalyvius, išrenka tris laureatus. Tačiau laimi visi dalyviai, nes vien įveikę atranką įrodo, kad yra patys geriausi ir aktyviausi KTU studentai.

Manager.LT yra renginio “Ingenium” draugas ir jau nebe pirmus metus įsteigia gabiausiems KTU studentams dovaną – praktinį seminarą “Sėkmingas bendravimas su kitais”. Seminarą ves Manager.LT Akademija vadovė Jolanta Mileškienė.

SEMINARO TEMOS:

Seminaro laikas – 2012 m. balandžio 28 d.
Seminaro pradžia – 10:00 val.
Seminaro trukmė – 4 akad. val.
Seminaro vieta – KTU Centriniuose rūmuose (K. Donelaičio g. 73, Kaunas), 402 a.