Manager.LT Akademija logotipas

Verslauk projekto istorija Lietuvoje prasidėjo dar 2005 metais. Tuomet konkursas buvo visiškai nauja idėja, atkeliavusi iš Vakarų Europos, kur tuo metu panašaus tipo konkursai labai sėkmingai vyko jau kuris laikas. Verslauk nuo 2005 metų buvo organizuojamas Vilniaus mieste. 2007 metais projektas vykdė sparčią plėtrą ir prie projekto prisijungė Kauno ir Klaipėdos miestai, kuriuose tuomet įsisteigė dar keturios naujos įmonės. Kai kurios įmonės šiandien dienai veikia išties sėkmingai.

Šiuo metu „Verslauk!” yra nacionalinis verslo planų konkursas, vykstantis kiekvienų metų rudenį. Konkursas skatina jaunus žmones savo idėjas paversti sėkmingais verslais, o geriausi verslininkai laimi pinigines subsidijas verslo pradžiai.

2012 Spalio 10 d. nuo 10:00 val. Klaipėdos mokslo ir technologijų parko (Herkaus Manto g. 84) 101 konferencijų salėje vyks „Verslauk!“ seminaras tema „Entreprenerystė – gyvenimo būdas, karjera ir finansinė sėkmė“.

Seminaras bus sudarytas iš dviejų praktinių sesijų:
pirmojoje – dalyviai vertins savo asmenybės stipriąsias puses ir potencialą būti jaunu verslininku,
antrojoje – dalyviai bandys žvelgiant iš savo verslo idėjos perspektyvos atsakyti į tris esminius klausimus:

Seminarą ves: Jolanta Mileškienė, Manager.LT Akademijos vadovė, verslo konsultantė ir Daiva Dieninė, marketingo konsultantė, Lietuvos marketingo asociacijos narė.

Seminaras skirtas „Verslauk!” 2012 metų konkurso dalyviams.