Ieva Sillipp - Manager.LT Akademija

Manager.LT Akademija mokymų lektorė, profesionali koučingo specialistė, turinti virš 20 metų praktinės tarptautinės patirties smulkaus ir vidutinio verslo vadyboje bei plėtroje. Veda mokymus viduriniosios ir aukščiausios grandies vadovams bei įvairių sričių specialistams, taip pat teikia koučingo, mentorystės paslaugas tiek Lietuvoje, tiek ir už jos ribų.

Stipri praktikė, pirmuosius savo dešimt karjeros metų praleidusi Airijoje mažmeninės prekybos vadovavimo pozicijose, o nuo 2011-ųjų metų įkūrusi šiandien sėkmingai veikiančią, šeimai priklausančią Sveikatos kliniką Italijoje, Turino mieste.

Šiandien Ieva įgyvendina kompetencijų stiprinimo projektus bei veda mokymus tiek lietuviško kapitalo, tiek tarptautinėse, multikultūrinėse įvairaus dydžio įmonėse, padėdama vadovams ir jų komandoms augti, įgyti reikalingų žinių ir įgūdžių vidinės komunikacijos, lyderystės, klientų aptarnavimo, pardavimų, sveikos darbo aplinkos kūrimo bei kitose veiklos sferose, teikia asmenines koučingo paslaugas.

Ievos vedami mokymai pasižymi lengvu, bet efektyviu žinių pateikimu, praktiniu įgūdžių formavimu atliekant vertingas praktines užduotis, analizuojant pavyzdžius ir situacijas, būtinai pasiliekant vietos produktyvioms diskusijoms ir dalyvių refleksijoms.

+370 (615) 31080
akademija@manager.lt

Susiekite su mumis


    Formoje pateiktus duomenis apie Jus tvarkysime vadovaudamiesi asmens duomenų tvarkymo Privatumo politika.