Gebėdami suprasti bei valdyti savo ir kitų emocijas, patiriame mažiau streso darbe, efektyviau bendraujame ir bendradarbiaujame tiek su savo kolegomis, tiek su klientais, užtikriname gerą klimatą kolektyve, mažėja konfliktinių situacijų, didėja mūsų pačių ir žmonių, su kuriais dirbame, suinteresuotumas bei motyvacija, pasiekiame didesnių laimėjimų darbe ir karjeroje. Kiekviename mūsų slypi emociniai sugebėjimai, ir šiuos gebėjimus galime lavinti mūsų parengtoje mokymų programoje „Emocinė inteligencija ir sėkmė“.

Emocinė inteligencija ir sėkmė - emocinis intelektas

Mokymo „Emocinė inteligencija ir sėkmė“ tikslai:

Mokymo metodika:

Mokymo turinys:

„Emocinė inteligencija ir sėkmė“ programos vadovė ir mokymus veda:

Jolanta Mileškienė Manager.LT Akademija vadovė, verslo konsultantė

Manager.LT Akademija vadovė, Jolanta Mileškienė.
Žmogiškųjų išteklių, suaugusiųjų švietimo (Andragogikos) ir vadybos specialistė, mokymų trenerė, suaugusiųjų mokymo programų sudarytoja.
Ekspertinės sritys: suaugusiųjų švietimas, pokyčių valdymas, profesionalus pardavimas, efektyvus klientų aptarnavimas, konfliktinių situacijų valdymas, klientų aptarnavimo kokybės gerinimas, komandos formavimas ir stiprinimas, 360 laipsnių grįžtamojo ryšio vadovavimo kompetencijų vertinimas (sertifikuota specialistė).
Plačiau apie lektorę…

Dalyviams suteikiami pažymėjimai apie dalyvavimą mokymuose.

Daugiau informacijos ir registracija:

Vilniuje – +370 5 2102326;
Klaipėdoje – +370 46 410300;
Mob. – +370 615 31080.
El. paštu – akademija@manager.lt

Atsakymai į dažnai užduodamus klausimus DUK

  1. Mokymai „Emocinė inteligencija ir sėkmė“ yra skirti visų grandžių vadovams, o labiausiai vidurinės grandies vadovams, siekiantiems efektyvaus vadovavimo, bei tiems kurie nori kelti savo kompetenciją gerinant tarpasmeninius santykius.
  2. Atviri vadovų mokymai, kursai ir seminarai vyksta Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose ir Panevėžyje.
  3. Vidiniai vadovų mokymai, kursai ir seminarai vedami visoje Lietuvoje, pagal įmonės pageidavimą. Tokie mokymai pritaikomi (adaptuojami) konkrečios organizacijos veiklos specifikai. Vidinių mokymų vedimo laikas, vieta ir kaina derinama su kiekviena organizacija atskirai.
  4. Emocinio intelekto lavinimo mokymai gali būti vedami individualiai vienam ar keliems asmenims. Individualių emocinio intelekto mokymų laikas ir kaina derinami atskirai.
  5. Mokymai vadovams „Emocinė inteligencija ir sėkmė“ gali būti vedami nuotoliniu būdu.
  6. Mokymai pritaikyti ir valstybės tarnautojams
  7. EQ – Emocinis intelektas

Lyderystės ir vadovavimo mokymai, tyrimai ir straipsniai:

Vadovų kompetencijų vertinimas - ataskaita

Ko turi mokytis vadovas lengva identifikuoti 360 laipsnių grįžtamojo ryšio tyrimo pagalba