Dvasinės inteligencijos lavinimo mokymų ciklas verslo įkūrėjams, vadovams 

Kiekvienas verslas ar jis būtų didelis, ar mažas, turi tikslą augti ir plėstis, lygiai taip pat, kaip ir visa Kūrinija. Sėkmingas augimas ir plėtra susiję su transformaciniais procesais. Be jų vystymasis yra neįmanomas, nes galiausiai ištinka energijos išeikvojimas visomis prasmėmis, ir verslas ima stagnuoti arba trauktis, arba ištinka staigi griūtis („mirtis“). 

Dvasinės inteligencijos lavinimo mokymų ciklas skirtas tiems, kurie siekia harmoningai vystyti verslą, į jo procesus žvelgiant iš Sielos perspektyvos bei Išminties, kuri vienintelė gali sukurti vaisingą, klestintį egzistavimą gausoje ir ramybėje tiek savo, tiek supančių žmonių gyvensenoje.

Pirmoji dvasinės inteligencijos lavinimo mokymų ciklo verslo įkūrėjams, vadovams dalis: „Gausos energijos komunikacija versle”.

Sekančias ciklo dalis paskelbsime šiame puslapyje vėliau. Kviečiame registruotis ir dalyvauti pirmojoje dalyje.

Gausos energijos komunikacija versle - Dvasinė inteligencija versle- Dvasinis intelektas versle

Pagrindiniai mokymų „Gausos energijos komunikacija versle“ klausimai: 

Dvasinės inteligencijos mokymų ciklą veda: 

Jolita Archipova - Manager.LT Akademija lektorė

Jolita Archipova, VC&JV art gallery, meno žinovė ir Visatos Kūrėjo energijų kūrinių tapytoja, tarptautinių meno ir dailės galerijų parodų dalyvė: HYSTERICA by M.A.D.S. ART Gallery, International contemporary art fair Art3f Briuselyje, Paryžiuje, Milane, Monake ir kitur. Dvasinio augimo programų kūrėja ir vedlė. Turinti psichologės ir psichoterapeutės darbo patirtį, įvairių mokymo programų vedimo patirtį organizacijoms. 

Jolanata Mileškienė - Manager.LT Akademija vadovė

Jolanta Mileškienė, Manager.LT akademijos įkūrėja,  mokymo programų organizacijoms autorė ir lektorė, CheckPoint 360o grįžtamojo ryšio sertifikuota konsultantė. 

Daugiau informacijos ir registracija:

Mob. – +370 615 31080.
Vilniuje – +370 5 2102326;
Klaipėdoje – +370 46 410300;
Ep. paštu: akademija@manager.lt


Lyderystės ir vadovavimo mokymai, tyrimai ir straipsniai:

Emocinė inteligencija ir sėkmė - emocinis intelektas

Emocinė inteligencija ir sėkmė – emocinio intelekto lavinimo mokymai

Gebėdami suprasti bei valdyti savo ir kitų emocijas, patiriame mažiau streso darbe, efektyviau bendraujame ir bendradarbiaujame tiek su savo kolegomis, tiek su klientais, užtikriname gerą klimatą kolektyve, mažėja konfliktinių situacijų…


VISI MANAGER.LT AKADEMIJA RENGIAMI MOKYMAI