Mokymai „Efektyvus gamybinių procesų valdymas“ skirti įmonių padalinių vadovams, planuojantiems ir vykdantiems gamybinius procesus.

Efektyvus gamybinių procesų valdymas - Manager.LT Akademija

Mokymų tikslas:

Išnagrinėti gamybą (procesus) įtakojančius veiksnius, jų tarpusavio sąveiką, įtaką galutiniam rezultatui ir galimybes tai valdyti;

Mokymų metodika:

Mokymų turinys:

Nauda įmonei:

Mokymų programos „Efektyvus gamybinių procesų valdymas“ autorius ir mokymus veda:

Ričardas Matulionis - Manager.LT Akademija lektorius, verslo konsultantas

Manager.LT Akademija lektorius – verslo konsultantas Ričardas Matulionis, turintis 18 metų darbo patirtį gamyboje bei vadovavimo patirtį stambiose kompanijose. Jo patirties gamybinių procesų valdyme, kuri apima tiek darbo organizavimą, tiek naujų gaminių ir technologijų valdymą bei gamybinių padalinių darbo ir gaisrinės saugos, kokybės ir aplinkosaugos sistemų palaikymą ir pan., perteikimas bus vertingas kiekvienam vadovui. Mokymus taip pat veda darbo užmokesčio sistemų parinkimo ir įdiegimo bei projektų valdymo temomis, teikia ilgalaikes konsultacijas įmonėms, siekiančioms įdiegti bei įgyvendinti pokyčius gamyboje. Plačiau apie lektorių…

Daugiau informacijos ir registracija:

Mokymų trukmė: 16 ak. val – 2 d.

Vilniuje – +370 5 2102326;
Klaipėdoje – +370 46 410300;
Mob. – +370 615 31080.
El. paštu – akademija@manager.lt

Atsakymai į dažnai užduodamus klausimus DUK

  1. Mokymai „Efektyvus gamybinių procesų valdymas“ skirti gamybos vadovams, padalinių ir skyrių vadovams, planuojantiems ir vykdantiems gamybinius procesus.
  2. Atviri gamybos ir padalinių vadovų mokymai, kursai ir seminarai vyksta Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose ir Panevėžyje.
  3. Vidiniai (uždari) gamybos ir padalinių vadovų mokymai, kursai ir seminarai vedami visoje Lietuvoje, pagal įmonės pageidavimą. Tokie mokymai pritaikomi (adaptuojami) konkrečios organizacijos veiklos specifikai. Vidinių mokymų vedimo laikas, vieta ir kaina derinama su kiekviena organizacija atskirai.
  4. Mokymai „Efektyvus gamybinių procesų valdymas“ gali būti vedami nuotoliniu būdu.

Susiję mokymai, tyrimai ir straipsniai: