Mokymai „Gamybos procesų efektyvus valdymas” skirti gamybinės įmonės visų padalinių įvairių lygių vadovaujantiems darbuotojams, siekiant suvokti gamybinę įmonę kaip visumą, ir kaip kiekvienas jų įtakoja bendrą įmonės efektyvumą bei rezultatą.

Gamybos procesų efektyvus valdymas - Manager.LT Akademija

Mokymo(si) uždaviniai:

Mokymų poveikis įmonei:

Efektyvumas yra reikšmingiausias gamybinės įmonės konkurencinis pranašumas. Efektyvus gamybinių procesų valdymas leidžia Jūsų kompanijai veikti kaip suderintam mechanizmui, ir tai neabejotinai atliepia įmonės rezultatams.

Mokymų metodika:

tamprus, interaktyvus darbas su dalyviais, diskusijos, praktinių pavyzdžių, situacijų analizė, dalinimasis patirtimi ir įžvalgomis, rekomendacijomis, teorinė medžiaga.

Mokymo turinys:

1 dalis. Bendrieji pagrindai

2 dalis. Gamyba kaip sistema

3 dalis. Sąsajos

4 dalis. Sisteminiai įrankiai:

Mokymų programos „Gamybos procesų efektyvus valdymas” autorius ir mokymus veda:

Ričardas Matulionis - Manager.LT Akademija lektorius, verslo konsultantas

Manager.LT Akademija lektorius – verslo konsultantas, Ričardas Matulionis. Patirtis – virš 20 metų vadybos, pareigos nuo meistro iki įmonės vadovo gamybinėse įmonėse, iš kurių tikrai girdėjote SBA kompaniją ir “Vičiūnų” grupę. Lektorius pastaruosius 12 metų aktyviai bendradarbiauja su gamybinėmis įmonėmis procesų efektyvumo didinimo (pagal Lean metodiką), kokybės valdymo, atsargų valdymo, techninės priežiūros valdymo, darbo užmokesčio sistemos ir kitų specializuotų darbų sferose, konsultuoja ir veda mokymus minėtomis temomis. Lektorius mokymuose dalinasi praktika paremtomis žiniomis, remiasi daugybe praktinių pavyzdžių, situacijų, informaciją perteikia vaizdžiai ir labai aiškiai. Plačiau apie lektorių…

Kliento atsiliepimas:

„Mūsų įmonė Lietuvoje gyvuoja jau 15 metus. Nors per tą laiką nuveikėme daug gerindami įmonės vidaus procesus, veiklos efektyvumą, darbuotojų bendradarbiavimą, matėme, kad dar nemažai sričių galima patobulinti. Nusprendėme išmokti didinti gamybos procesų efektyvumą. Mums į pagalbą atėjo puikus konsultantas-lektorius Ričardas Matulionis, kurio mokymų vedimo metodika labai skiriasi nuo kitų iki šiol sutiktų konsultantų. Jis ne tik paprastai ir suprantamai išdėstė esmę, parodė, kaip praktiškai naudotis gamybos procesų tobulinimo įrankiais, bet ir įkvėpė mus praktikoje panaudoti įgytas žinias bei nesustoti pusiaukelėje. Nuoširdžiai rekomenduoju kiekvienai įmonei pasinaudoti šio konsultanto pagalba įgyti reikiamų žinių, bet ir suprasti, kaip savo įmonę keisti patiems.“
⭐⭐⭐⭐⭐

UAB „RANDER REB INTERNATIONAL“ vykdančioji direktorė Silva Katutytė

Daugiau informacijos ir registracija:

Vilniuje – +370 5 2102326;
Klaipėdoje – +370 46 410300;
Mob. – +370 615 31080.
El. paštu – akademija@manager.lt

Atsakymai į dažnai užduodamus klausimus DUK

  1. Mokymai „Gamybos procesų efektyvus valdymas” skirti gamybos vadovams, padalinių ir skyrių vadovams, planuojantiems ir vykdantiems gamybinius procesus.
  2. Atviri gamybos ir padalinių vadovų mokymai, kursai ir seminarai vyksta Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose ir Panevėžyje.
  3. Vidiniai gamybos ir padalinių vadovų mokymai, kursai ir seminarai vedami visoje Lietuvoje, pagal įmonės pageidavimą. Tokie mokymai pritaikomi (adaptuojami) konkrečios organizacijos veiklos specifikai. Prieš mokymus, lektorius-konsultantas atlieka poreikių ir situacijos analizę įmonėje, o reikalui esant ir už jos ribų. Lektorius-konsultantas bendrauja su įmonės vadovais, darbuotojais kuriems bus vedami mokymai, o taip pat klientais, jei tai yra mokymų temos dalis.
  4. Vidinių mokymų vedimo laikas, vieta ir kaina derinama su kiekviena organizacija atskirai.
  5. Mokymai „Gamybos procesų efektyvus valdymas” gali būti vedami nuotoliniu būdu.

Susiję mokymai, tyrimai ir straipsniai:Kokybės valdymas gamyboje - Manager.LT Akademija

Mokymai: „Kokybės valdymas gamyboje”

Mokymai pirmiausia skirti gamybai vadovaujantiems darbuotojams, bet naudingi ir kitiems, nes kokybę įtakojame VISI.
VISI MANAGER.LT AKADEMIJA RENGIAMI MOKYMAI