Asmeninė lyderystė atliepia šiandienos situacijos aktualijas ir poreikį: kaip gebėti operatyviausiai susitelkti ir mobilizuotis? Kaip vesti save bei rūpimos aplinkos žmones? Kaip rasti vidinių resursų prisitaikyti neapibrėžtose situacijose? Nesvarbu, profesinėje ar asmeninėje pozicijoje būtume.

Asmeninė lyderystė: kaip atpažinti, stiprinti ir panaudoti savo savybes DABAR?

Mokymuose kartu su kitais vadovais atsakysime į tokius klausimus kaip:

Asmeninės lyderystės mokymų tikslai:

aiškiau ir giliau identifikuoti save kaip lyderį (-ę) ir įgalinti savo lyderystės gebėjimus profesinėje ir (ar) asmeninėje veikloje.

Mokymų uždaviniai:

Mokymų metodika:

Programos turinys ir įgyvendinimas:

Mokymų programos „Asmeninė lyderystė: kaip atpažinti, stiprinti ir panaudoti savo savybes DABAR?” autorė ir mokymus veda:

Giedrė Urmulevičiūtė Manager.LT Akademija lektorė, verslo konsultantė, koučerė

Manager.LT Akademija lektorė, verslo konsultantė Giedrė Urmulevičiūtė. Sertifikuota patirtinio mokymo trenerė – praktikė, asmeninė koučerė. Konferencijų „Login”, „Pardavimų formulė” pranešėja. Specializacija: efektyvi komunikacija, profesionalus klientų aptarnavimas, bendravimas ir bendradarbiavimas, komandos formavimas, sudėtingų situacijų ir streso valdymas, laiko planavimas ir valdymas, koučingas. Daugiau apie lektorę…

Daugiau informacijos ir registracija:

Vilniuje – +370 5 2102326;
Klaipėdoje – +370 46 410300;
Mob. – +370 615 31080.
El. paštu – akademija@manager.lt


Dalyvių atsiliepimai apie vadovavimo ir lyderystės mokymus

Suradau naujas galimybes, daugiau alternatyvų situacijose, kurios darbe kėlė diskomfortą, stagnaciją bei vedė į nebylius konfliktus tarp darbuotojų. Tai visų pirma apie pagarbą kitam bei kito priėmimą.
⭐⭐⭐⭐⭐

Tomas Vasiliauskas, Procesų tobulinimo vadovas.

Kad ir kaip banaliai beskambėtų, bet tam, kad galėtume kokybiškai vadovauti kitiems, dirbti su kitais, visų pirma turime pradėti dirbti su savimi. Po koučingo sesijų pradėjau vadovautis posakiu: “būk tuo pokyčiu, kurį nori matyti Pasaulyje(M. Gandi)”. Kažkodėl po sesijų atsiranda ramybė, ryžtas, motyvacija, daugiau alternatyvų bei galimybių. Tad tik geriausi atsiliepimai: Giedrė puiki lektorė, gebanti suvaldyti grupę visiškai skirtingų (statusų, nuostatų, charakterių, įsitikinimų ir pan.) asmenų, sukurti teigiamą ir visiems priimtiną mikroklimatą bei savo “bagaže” turinti daugybę skirtingų koučingo “įrankių”, kuriuos kartais tenka panaudoti ne pagal planą, o pagal grupėje esančią situaciją. Tad tikra savo srities profesionalė. Rekomenduoju.
⭐⭐⭐⭐⭐

Ineta Vasiliauskienė, Marketingo projektų vadovė.

Atsakymai į dažnai užduodamus klausimus DUK

  1. Mokymai „Asmeninė lyderystė: kaip atpažinti, stiprinti ir panaudoti savo savybes DABAR?“ skirta visų sričių vadovams ir specialistams, kurie nori stiprinti lyderystės kompetencijas, iš naujo suprasti patys ar savo komandos nariams padėti suprasti, kas vadinama lyderyste, kokie jie lyderiai yra ar siekia būti ir kaip visa tai įveiklinti kasdienoje.
  2. Atviri mokymai, kursai ir seminarai vyksta Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose ir Panevėžyje.
  3. Vidiniai mokymai, kursai ir seminarai vedami visoje Lietuvoje, pagal įmonės pageidavimą. Tokie mokymai pritaikomi (adaptuojami) konkrečios organizacijos veiklos specifikai. Prieš mokymus, lektorius-konsultantas atlieka poreikių ir situacijos analizę įmonėje, o reikalui esant ir už jos ribų. Lektorius-konsultantas bendrauja su įmonės vadovais, darbuotojais kuriems bus vedami mokymai, o taip pat klientais, jei tai yra mokymų temos dalis.
  4. Vidinių mokymų vedimo laikas, vieta ir kaina derinama su kiekviena organizacija atskirai.
  5. Mokymai „Asmeninė lyderystė: kaip atpažinti, stiprinti ir panaudoti savo savybes DABAR?” vedami ir tiesioginiu, ir nuotoliniu būdu.
  6. Asmeninė lyderystė  – (angl. Personal Leadership)
  7. Mokymai pritaikyti ir valstybės tarnautojams.

Lyderystės ir vadovavimo mokymai, tyrimai ir straipsniai:


Gavau patvirtinimą, kad mano stiprioji pusė – LYDERYSTĖ - Manager.LT Lyderystės Akademija

Straipsnis: „Gavau patvirtinimą, kad mano stiprioji pusė – LYDERYSTĖ”

Šiuolaikiniam vadovui yra keliami aukšti ir nuolat kintantys reikalavimai išlaikyti profesionalumą, šiuolaikiškumą, lavinti sąmoningumą. Dažnas lyderio pozicijas užimantis žmogus nuolat turi gebėti inicijuoti, suvaldyti kylančius pokyčius ir stresines situacijas, efektyviai bendradarbiauti su didelėmis žmonių grupėmis.


Vadovų kompetencijų vertinimas - ataskaita

Ko turi mokytis vadovas lengva identifikuoti 360 laipsnių grįžtamojo ryšio tyrimo pagalba


Emocinė inteligencija ir sėkmė - emocinis intelektas

Emocinė inteligencija ir sėkmė – emocinio intelekto lavinimo mokymai

Gebėdami suprasti bei valdyti savo ir kitų emocijas, patiriame mažiau streso darbe, efektyviau bendraujame ir bendradarbiaujame tiek su savo kolegomis, tiek su klientais, užtikriname gerą klimatą kolektyve, mažėja konfliktinių situacijų…

VISI MANAGER.LT AKADEMIJA RENGIAMI MOKYMAI