Paskelbus karantiną šalyje vengiama gyvų pardavimo susitikimų su klientais, ir šiuo metu svarbu greitai persiorientuoti į profesionalų bendravimą su potencialiais klientais nuotolinėmis priemonėmis, t.y. įprastą pardavimo veiklą vykdyti telefonu ir naudojantis kitomis operatorių teikiamomis nuotolinio bendravimo galimybėmis (Viber, Messenger, Google Hangout, Skype, Zoom ir kt.)
Šie pardavimų mokymai skirti – suteikti darbuotojams praktinių žinių ir stiprinti pardavimo telefonu ir vaizdo skambučiu įgūdžius.

Pardavimo telefonu ir vaizdo skambučiu nuotoliniai mokymai - telemarketingas - šalti skambučiai - cold calling

Nuotolinių pardavimų mokymų uždaviniai:

Mokymų metodika:

Programos įgyvendinimas, turinys:

1 Dalis.

2 Dalis.

Pardavimo telefonu ir vaizdo skambučiu nuotolinių mokymų programos vadovė ir lektorė:

Jolanta Mileškienė Manager.LT Akademija vadovė, verslo konsultantė

Manager.LT Akademija vadovė Jolanta Mileškienė. Žmogiškųjų išteklių, suaugusiųjų švietimo (Andragogikos) ir vadybos specialistė, mokymų trenerė, suaugusiųjų mokymo programų sudarytoja.
Ekspertinės sritys: suaugusiųjų švietimas, pokyčių valdymas, profesionalus pardavimas, efektyvus klientų aptarnavimas, konfliktinių situacijų valdymas, klientų aptarnavimo kokybės gerinimas, komandos formavimas ir stiprinimas, 360 laipsnių grįžtamojo ryšio vadovavimo kompetencijų vertinimas (sertifikuota specialistė). Plačiau apie lektorę…

Daugiau informacijos ir registracija:

Mokymų Trukmė: 2 dienos po 3 akad. val.

Vilniuje – +370 5 2102326;
Klaipėdoje – +370 46 410300;
Mob. – +370 615 31080.
El. paštu – akademija@manager.lt

Atsakymai į dažnai užduodamus klausimus DUK

  1. „Pardavimo telefonu ir vaizdo skambučiu nuotoliniai pardavimų mokymai“ yra skirti aktyvaus pardavimo vadybininkams, telemarketingo (pardavimo telefonu) specialistams, kuriems tenka daryti šaltus skambučius (cold calling) pardavėjams konsultantams, klientų aptarnavimo specialistams, kuriems tenka daryti pardavimus, visiems, kas siekia geriausiu pardavimo nuotoliniu būdu rezultatų. Mokymai turėtų sudominti ir pardavimų vadovus.
  2. Atviri pardavimo telefonu nuotoliniai mokymai, kursai ir seminarai vyksta Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose ir Panevėžyje.
  3. Vidiniai (uždari) pardavimo telefonu nuotoliniai mokymai, kursai ir seminarai vedami visoje Lietuvoje, pagal įmonės pageidavimą. Tokie mokymai pritaikomi (adaptuojami) konkrečios organizacijos veiklos specifikai. Vidinių pardavimo telefonu nuotolinių mokymų vedimo laikas, vieta ir kaina derinama su kiekviena organizacija atskirai.
  4. Paaiškinimai:
    1. Pardavimai gyventojams (fiziniams asmenims) vadinami B2C (angl. Business to Consumer);
    2. Pardavimai verslo klientams vadinami B2B (angl. Business to Business);
    3. Pardavimas telefonu dar vadinamas: telemarketingu, šaltais skambučiais (angl. Cold Calling)

Susiję mokymai ir straipsniai:

Šiltas požiūris į šaltus skambučius - cold calling

Straipsnis: „Šiltas“ požiūris į „šaltus“ skambučius

Bendraudama su pardavimo srities darbuotojais pastebėjau, kad dauguma jų netrykšta džiaugsmu skambindami naujiems klientams arba kitaip – atlikdami taip vadinamus „šaltus“ skambučius. Štai ką jie sako apie skambučius naujiems klientams